Miloš Jakeš pár dní po své smrti zorganizoval v pekle komunistický puč a stal se novým Satanem

17 Čvc 2020

Jen pár dní po své smrti a příchodu do pekla zorganizoval bývalý generální tajemník ÚV KSČ Miloš Jakeš v pekle puč a za pomoci čertovských milic sesadil současného pána pekel z jeho trůnu, a stal se novým Satanem.

Jakeš plánuje vybudovat v pekle to, co se mu nepodařilo úspěšně vybudovat v Československu – komunistický ráj.

„Pan Jakeš byl velice přesvědčivý. Tisíce let žijeme stále v tom samém systému. Pan Jakeš nám přinesl alternativu. Když se nás tak zeptal, jestli chceme vybudovat komunismus, byli jsme jasně pro,“ tvrdí jeden čertů.

Dnes časně ráno tak tisíce čertovských milic vtrhlo do pekelného parlamentu, kde označili současnou vládu a pána pekel za imperialistické a prozápadní agenty. Následně byl Satan vyhozen z okna parlamentů. Jedná se tak o vůbec první defenestraci v historii pekla. S poslanci a ministry, kteří se odmítnou vzdát, bude následně veden politický soudní proces.

Miloš Jakeš oficiálně usedl na pekelný trůn a stal se novým Satanem 17. července 2020 v 7:51 hodin.

Čerti budou hodným dětem místo sladkostí nosit bony

Pekelné zákony se začaly po usednutí Jakeše na trůn rychle měnit. Vůbec první, co KSP (Komunistická strana pekelná) po uchopení vlády udělala, bylo znárodnění všech pekelných podniků, včetně továren na pytle, vidle a uhlí, které tvoří 90 % pekelného průmyslu. Dalším bylo rozhodnutí, že čerti nebudou nově 5. prosince nosit dětem sladkosti.

„Sladkosti nejsou zdravé a kazí dětem zuby. Hned od příštího svátku svatého Mikuláše začneme dětem místo sladkostí nosit bony, které mohou v Tuzexu směnit za kvalitní zboží,“ stojí v pekelném prohlášení.

Jaký vliv bude mít komunismus na posmrtný život hříšníků zatím není jasné. Trpět v pekle už tak nebylo příjemné, natož pak trpět v pekle, které bude ovládáno komunisty.

Libí se ti naše práce? Pomoct nám s naší tvorbou můžeš malým příspěvkem na kávu.

3 comments
  1. Všichni jenom pomlouvají bývalý režim, ale zapomínají co všechno nám dával a jak jsme se měli dobře. Zapomínáte, jak levné bylo zboží oproti dnešku, že o každého bylo postaráno – měl zaručené bydlení a práci. Kvalitu zdravotnictví nám ostatní země mohli jen závidět, kriminalita byla minimální. A průmysl a velké továrny nikdo nerozprodával nebo netuneloval. Navíc díky kvalitní ochraně hranic bychom dnes nemuseli řešit virovou nákazu z ciziny nebo příliv uprchlíků do naší vlasti.

    Názor je satirický a nezakládá se na pravdě.

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..