Ježíš byl ve skutečnosti Slovan, tvrdí uznávaný pravoslavný kněz

25 Bře 2016

Všeobecně známým faktem je, že Ježíš Kristus byl Žid. Podle uznávaného pravoslavného kněze je toto ale jen obyčejný židovský výmysl. Ježíš podle něj byl ve skutečnosti Slovan. Za pravdu mu dávají i ruští bloggeři.

Kněz Amilf dnes toto tvrzení publikoval v rozhovoru pro ruský národní magazín – Buran. Židé podle kněze sprostě změnili Ježíšův původ a již přes 2000 let tvrdí světu, že Ježíš byl Žid.

„Židé už před 2 000 lety vlastnili většinu tištěných, televizních a i internetových médií, proto pro ně bylo snadné změnit Ježíšův původ. Třeba takoví Tři králové ve skutečnosti vůbec nenesli své dary pro malého Ježíška do Betléma, ale do Novgorodu, skutečného rodiště Ježíše Krista,“ prohlásil kněz Amilf.

Podle Amilfa Ježíš emigroval do oblasti Blízkého východu až v dospělosti, aby v tomto regionu nastolil mír. To se však Židům nelíbilo, protože to bylo v rozporu s jejich plány na světovládu. Kdyby v této oblasti zavládl mír, nemohli by o 2 000 let později Židé za pomoci Islámského státu destabilizovat Evropu.

putin
Ve skutečnosti Ježíš vypadal nějak takhle

Amilf následně předložil několik důkazů, které jeho tvrzení potvrzují. Například – pokud ve jméně Ježíš změníte všechna písmena, dostanete jméno Rusák. Může být něco takového náhoda? Pochybujeme.

Dalším důkazem budiž to, že Ježíšek nosí každé Vánoce malým dětem dárky. Je naprosto nemožné, aby něco takového dělal Žid… snad jedině, že by mu za to někdo platil. Každý ale ví, že Ježíšek za dárky nic nechce a rozdává je všem dětem zadarmo. Tato štědrost a laskavost je typicky slovanská vlastnost.

14
Komentujte

avatar
7 Comment threads
7 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
13 Comment authors
I-WormAAAIvanCosikdosiJohn_ Recent comment authors

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Karel
Host
Karel

Nevím, kdo to píše, ale je v tom zatraceně dobrej! XD

Minerwa Černobílá
Host
Minerwa Černobílá

” Kdyby v této oblasti zavládl mír, nemohli by o 2 000 let později Židé za pomoci Islámského státu destabilizovat Evropu.” to mě rozsekalo nejvíc

Honza Fořt
Host
Honza Fořt

Pokud je tento článek alespoň částečně myšlen vážně, tak je to strašné. Před 2000 lety o Slovanech nebylo vidu ani slechu, po širých stepích se potulovaly hordy divokých kočovníků. V Arábii (Palestina) patřila do stejné oblasti, už byla značně vyspělá kultura s vlastním písmem.

pecival
Host
pecival

“Židé už před 2 000 lety vlastnili většinu tištěných, televizních a i internetových médií”
..ale na tomto sa dufam zhodneme!

Kokot
Host
Kokot

Vždycky se najde jeden nechápavej. 😀

vunet
Host
vunet

No veru ze bolo o Slovanoch pocut.skuste si nastudovat..

Ivan
Host
Ivan

….Slovania a “hordy”?….treba doštudovať….Vyspelá kultura Slovanoc a Runy….o to si naštudujte…

polemiq
Host
polemiq

aeronet začína púšťať hrubé dezinformácie, ktoré kompromitujú a
zakrývajú pravdu, začínam mať podozrenie, že nejde o chybu, ale aeronet je prešpekulovaná
false flag operácia, preto doteraz nebolo možné odhaliť prevádzkovateľa,
lebo má mocných zadávateľov.
Otázka je – prečo by to robili? Odpoveď je jednoduchá, oni robia sociálny výskum, teda hľadajú čo na ľudí funguje, čím sa ich dá oklamať, preto štartujú výskumné projekty a potom analyzujú reakcie masy ľudí na sieti.

polemiq
Host
polemiq

k článku – to že Ježiš bol Slovan a že dnešný text biblie bol prefiltrovaný a upravený pre záujmy mocenskej mafie, nad tým sa špekuluje už dávno, minimálne je zrejmé, že bol motív aj príležitosť takúto manipuláciu urobiť, oficiálna historiografia má trhliny a vyvoláva stále viac pochybností. Takýmto nezmyselným článkom sa také pochybnosti vyriešia – odradia a znechutia potenciálnych hľadačov a šíriteľov pravdy a zosmiešnia ich pred väčšinou v dave. Navyše sa dá vyhodnotiť diskusia z čoho vyplynie, aké sú znalosti davu a čo ešte “zožerie” a čo už nie. Podľa toho mafia upraví svoj plán klamstiev a ide sa… Číst vice »

Dr.QQ
Host
Dr.QQ

Novgorod založili Židé jako obchodní stanici u cesty na sever kontinentu. Zmocnit se jednoho novorozence a jeho identity bylo pro ně velice jednoduché. Všechno do sebe skvěle zapadá. PR oddělení Jeruzalémského chrámu pak vyrobilo potřebnou krycí historku. Původním cílem bylo oslabit moc Říma, což se sice povedlo, jen později. A proč z Novgorodu? Kdyby se to provalilo, mohli říkat “My nic”.

Cosikdosi
Host
Cosikdosi

XD

John_
Host
John_

Nechci nic rikat, ale ten obrazek mi pripomina Putina. Nahoda? Nemyslim si ! Ted se nabizi 2 varianty, bud je Putin cestovatel z minulosti a nebo objevil svaty gral a je nesmrtelny, stejne jako auta ruske vyroby.

I-Worm
Host
I-Worm

Putin je “nemrtvý” (lidový název pro to je “upír”) – viděl jsem na webu fotografie dokazující, že bojoval už v první světové válce! Totéž lze v podstatě říci i o Leninovi, kde se ro kamufluje tvrzením, že je “věčně živý”.

AAA
Host
AAA

Ty vole, vy si naštěstí děláte jenom prdel, ale já si jednou v čajovně vyslechla teorii, kterou ten dotyčný myslel smrtelně vážně. Tvrdil, že Slované postavili pyramidy v Egyptě a další významné památky, že tam migrovali a slovanští šamani se telepaticky domlouvali skrze bubnování, když ty pyramidy stavěli… A toto dělali i v dalších civilizacích, čímž tvořili síť, která ovlivňovala chod dějin umění i u Inků…. Tím bubnováním posílali telepatické zprávy do dnešní oblasti Ruska…A taky migrovali…Já nevím, kam na to ti lidi chodí.

Reklama

RSS