Rusové údajně chtějí anektovat Gondor. „Byl po generace součástí Ruské federace,“ tvrdí Putin

20 Kvě 2020

Internetem se stále častěji šíří spekulace o tom, že Rusko plánuje anektovat Gondor. Tato tvrzení podpořilo i poslední prohlášení ruského prezidenta Putina, který se nechal slyšet, že Gondor byl po generace součástí Ruska a většina obyvatel Gondoru je pro opětovné připojení se k Ruské federaci.

Putin dále tvrdí, že po té, co Gondor získal samostatnost, byl dlouhé roky největším spojencem Ruska. Po nástupu protiruských a fašistických králů ale vztahy s Ruskem ochably. Není však tajemstvím, že většina obyvatel Gondoru s aktuální politickou situací nesouhlasí.

„Aragorn a další protiruští králové naši zemi zradili už dávno. Kde byl Gondor při obléhání Port Arturu? Kde byl Gondor během zimní války? Kde byl Gondor při pádu železné opony?“ naráží Putin na situace, kdy Gondor nechal Rusko napospas a bez pomoci.

Rozhodnout by mohlo referendum

O osudu Gondoru a případné anexi Ruskem by mohlo rozhodnout referendum. Díky neutichajícím protestům gondorských obyvatel a narůstajícímu počtu ruských vojáků, kteří se do Středozemě vydali na dovolenou, bude nejspíš Gondor donucen k vypsání referenda o připojení k Ruské federaci. Podle odborníků je velice pravděpodobné, že referendum dopadne jednostranné ve prospěch Ruska.

„Obyvatelům Gondoru došla trpělivost. Chtějí se opět stát občany Ruské federace. Pokud dojde na referendum, bude se Rusko kromě Evropy a Asie nacházet i ve Středozemi,“ tvrdí ruský politolog Bilboxej Bagginsov.

Libí se ti naše práce? Pomoct nám s naší tvorbou můžeš malým příspěvkem na kávu.

3 comments

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..