Rusko tvrdí, že Zelenskyj je Zmijozelův dědic a chce otevřít Tajemnou komnatu

23 Bře 2022

Mluvčí ruského prezidenta Dmitrij Peskov dnes prozradil skutečný důvod ruské speciální vojenské operace. Tím je podle Peskova to, že ukrajinský prezident Zelenskyj je dle ruských informací Zmijozelův dědic a Rusko ho musí zastavit dříve, než znovu otevře Tajemnou komnatu.

“Podle rodokmenu prezidenta Zelenskyho je zcela jasné, že je Zmijozelův praprapravnuk, nebo tak něco. Námi získané informace navíc potvrzují, že chce znovu otevřít Tajemnou komnatu a začít genocidu tzv. mudlovských šmejdů a dalších nečistokrevných kouzelníku,” prohlásil Dmitrij Peskov.

Rusko si je podle Peskova vědomo, že tvor uvnitř tajemné komnaty – Bazilišek, byl již před lety zabit Harry Potterem. Ruské informace ale naznačují, že Tajemných komnat jsou po celém světe stovky.

“Salazar Zmijozel vybudoval Tajemné komnaty po celém světě. Představa, že Tajemná komnata byla pouze na hradě v Bradavicích, je zcela naivní. Pokud by Zelenskyj všechny komnaty otevřel, miliardy lidí by zemřely, protože jak víme, čistokrevní kouzelníci tvoří jen malou promili celosvětové populace!” dodává Peskov.

Rusko dále tvrdí, že světové elity, které ovládají západní země, jsou tvořeny výhradně čistokrevnými kouzelníky, a proto se snaží ruskou armádu v jejím tažení za záchranou světa zastavit. Miliardy lidí jsou krůček od svého vyhynutí a pouze Rusko s tím něco dělá!

Libí se ti naše práce? Pomoct nám s naší tvorbou můžeš malým příspěvkem na kávu.