Přibývá dětí, kterým po očkování proti spalničkám vyrostl na čele funkční penis

27 Dub 2021

Farmaceutické firmy mají opět hodně co vysvětlovat. Po celé Evropě totiž roste počet dětí, kterým po očkování proti spalničkám vyrostl na čele funkční penis. Několik stovek případů bylo zaznamenáno i v České republice.

Dítě nejprve po očkování vypadá úplně zdravě, nicméně během pár dní se mu na čele objeví malý zárodek. V horizontu několika týdnů se ze zárodku stane zcela funkční penis. Tento orgán reaguje a funguje úplně stejně, jako klasický penis. Dítě s ním může močit, a dokonce jsou zaznamenány i případy erekce.

„Je to hrozné! Musíme teď Honzíkovi kupovat plenky i na hlavu, protože oba penisy jsou zcela funkční. Honzík teď ani nemůže chodit na nočník jako všechny děti. Vždy, když potřebuje na záchod, tak mu musíme strčit hlavu do záchodu, aby se mohl vyčůrat. Dokonce už jsme zažili i faux pas, při kterém dostal Honzík erekci. Ani nechci vidět, co bude náš syn dělat během dospívání, až bude chodit například na diskotéky. Je to strašné,“ sdělila naší redakci matka jednoho z postižených dětí.

Jasné důkazy o tom, že by penis na čele měl přímou souvislost s očkováním zatím neexistují. Podle spolku Rodičů, kteří si myslí, že jsou po přečtení pár článku na internetu chytřejší než odborníci (zkráceně Rodborníci, pozn. redakce) je to však naprosto jasné.

„Radši necháme svoje dítě chcípnout, než abychom riskovali, že snad opravdu u malého procenta dětí může na čele po očkování vyrůst penis. Důkazy pro to sice nejsou, ale to je jasné, že farmalobby to bude tutlat!“ stojí na oficiálním webu Rodborníků.

Oproti autismu se naštěstí dá penis na čele řešit chirurgickým vyjmutím. Problém je, že operace je velmi nákladná. I proto momentálně Rodborníci bojují za to, aby stát rodičům léčebné výlohy proplácel. Pokud se jim podaří tento návrh prosadit, bude muset stát zaplatit odstranění penisu zhruba 500 českých dětí.