Rusko: Do nikoho jsme nevráželi, ani jsme nic neobsadili, žádné lodě totiž neexistují

26 Lis 2018

Ruský ministr zahraničí Sergej Lavrov dnes přišel s vyjádřením k incidentu v Kerčském průlivu. Podle něj jde o sprostý ukrajinský výmysl, protože žádné lodě ve skutečnosti neexistují. Není možné, aby několikaset tunový ocelový kolos plul na hladině, zatímco například 50 gramový kamínek se ihned potopil.

„Porošenko potřebuje zrušit březnové volby, ve kterých by nepochybně prohrál. Proto si Ukrajina vymýšlí naprosté nesmysly o tom, že jsme na ní zaútočili a ukradli jim něco, co vlastně ani neexistuje. Je ale fyzicky nemožné, aby několikaset tunový ocelový kolos mohl plout po hladině. Vždyť třeba 50 gramový kamínek se hned potopí, tak jak by mohlo něco tak těžkého plout? Nesmysl! Co si Ukrajina vymyslí příště? Že jsme jim ukradli Kopí osudu,“ prohlásil Sergej Lavrov.

Zatímco Rusové se od incidentu úplně distancovali, Ukrajina mezitím přišla s fiktivními záběry ruských „lodí“, které vrážejí do těch ukrajinských. Tento záznam stačil k tomu, aby byl na Ukrajině vyhlášet válečný stav a Porošenko se díky tomu udržel v čele Ukrajiny.

Zdá se, že lodě jsou ve skutečnosti naprosto stejný podvod, jakým jsou třeba letadla. Je přece holý nesmysl, aby letadlo, která má několik stovek tun létalo, zatímco člověk, který váží v průměru 80 kilogramů ne. Celý letecký podvod rozkrýváme v jednom z našich článků.

1 comments

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..