Ruské kosmické síly úspěšně odrazily útok 30 goauldských hataků

27 Bře 2020

Na oběžné dráze naší planety se během dneška odehrála veliká bitva mezi ruským kosmickými silami a armádou tří desítek goauldských hataků. Rusům se naštěstí podařilo goauldský útok odrazit a Zemi ubránit.

Zatím nemáme informace o tom, který Goauld na Zemi útočil. Víme však, že hataky neměly proti ruským vesmírným traktorům sebemenší šanci.

“Hataky se nečekaně vynořily z hyperprostoru a zahájily palbu. Goauldi však nečekali, že se jim do cesty postaví naše experimentální vesmírné traktory T-300X, které nepřátelské hataky rozprášily během pár minut,” stojí v prohlášení ruského ministerstva mezigalaktických věcí.

Traktory T-300X jsou vybaveny asgardskými plazmovými paprsky a štíty, které vylepšili nejlepší ruští vědci. Ruským vědcům se navíc podařilo vyrobit vlastní ZPM (modul nulového bodu). T-300X jsou tak silnější i rychlejší než jakékoliv známe vesmírné lodě. Jednomu traktoru nedělá problém zničit celou flotilu goauldských hataků.

Rusové navíc svoje vesmírné traktory obohatili o kvantově-sonický pluh, který dokáže sklízet obilí i tam kde není. Traktory tak mohou doletět na zdánlivě nehostinnou planetu, kde není nic než kamení a sklidit tam obilí, i když tam ve skutečnosti žádné obilí není.

“Je to jen další zázrak naší techniky a našich geniálních vědců,” chlubí se ruský prezident Putin.

Rusko plánuje spustit sériovou výrobou traktorů T-300X začátkem příštího roku. Jelikož pak Rusko získá de facto nekonečné zásoby obilí, může tím vyřešit hladomor po celém světě!

Libí se ti naše satirická tvorba? Podpoř nás na Patreonu!
Become a Patron!

5 komentářů

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..