Ruské kosmické síly úspěšně odrazily útok 30 goauldských hataků

27 Bře 2020

Na oběžné dráze naší planety se během dneška odehrála veliká bitva mezi ruským kosmickými silami a armádou tří desítek goauldských hataků. Rusům se naštěstí podařilo goauldský útok odrazit a Zemi ubránit.

Zatím nemáme informace o tom, který Goauld na Zemi útočil. Víme však, že hataky neměly proti ruským vesmírným traktorům sebemenší šanci.

“Hataky se nečekaně vynořily z hyperprostoru a zahájily palbu. Goauldi však nečekali, že se jim do cesty postaví naše experimentální vesmírné traktory T-300X, které nepřátelské hataky rozprášily během pár minut,” stojí v prohlášení ruského ministerstva mezigalaktických věcí.

Traktory T-300X jsou vybaveny asgardskými plazmovými paprsky a štíty, které vylepšili nejlepší ruští vědci. Ruským vědcům se navíc podařilo vyrobit vlastní ZPM (modul nulového bodu). T-300X jsou tak silnější i rychlejší než jakékoliv známe vesmírné lodě. Jednomu traktoru nedělá problém zničit celou flotilu goauldských hataků.

Rusové navíc svoje vesmírné traktory obohatili o kvantově-sonický pluh, který dokáže sklízet obilí i tam kde není. Traktory tak mohou doletět na zdánlivě nehostinnou planetu, kde není nic než kamení a sklidit tam obilí, i když tam ve skutečnosti žádné obilí není.

“Je to jen další zázrak naší techniky a našich geniálních vědců,” chlubí se ruský prezident Putin.

Rusko plánuje spustit sériovou výrobou traktorů T-300X začátkem příštího roku. Jelikož pak Rusko získá de facto nekonečné zásoby obilí, může tím vyřešit hladomor po celém světě!

Článek je satirický a nezakládá se na pravdě (ale mohl by).
Máš rád naši tvorbu? Podpoř nás na Patreonu a získej exkluzivní výhody!
Become a Patron!

5 komentářů

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

RSS