EU chce od nového roku zvýšit daně všem bílým heterosexuálním mužům

05 Pro 2021

EU zavedla nové nařízení, určené pro boj proti evropskému nepříteli číslo jedna – bílému heterosexuálnímu muži. Od 1. ledna 2022 budou všechny členské státy povinné vybírat od bílý heteroxuálních mužů speciální daň ve výši 20 % jejich příjmu.

Evropská unie se již před lety vyjádřila, že podporuje LGBTQ+ a každý, kdo do této menšiny nespadá, bude v budoucnu brán jako občan druhé kategorie. Nová daň přitom může být pro spoustu lidí likvidační.

„Jsem bílý heterosexuální muž. V práci si vydělám 30 tisíc , z toho 15 tisíc zaplatím za nájem a věci okolo bydlení a dalších 5 tisíc za jídlo. Pohých 10 tisíc mi zbyde na automaty, cigarety, alkohol a další potěšení. S novou daní budu mít mzdu o 6 tisíc korun menší. Nejenže nebudu mít na automaty, ale dokonce budu muset i méně utrácet za jídlo a cigarety. A to jen proto, že na rozdíl od jiných nejsem gay!“ píše na Facebooku heterosexuál Karel.

Daň navíc bude o to vyšší, když člověk nebude očkovaný proti koronaviru. Za každou chybějící dávku tak bude daň navýšena o dalších 5 %. Aktuálně by tak neočkovaný bílý heterosexuální muž mohl každý měsíc přijít o 35 % svojí výplaty! V budoucnu pak, až bude povinných například 20 dávek, tak budou dokonce muži muset odevzdat celou výplatu, a ještě 20 % peněz navíc.

Peníze vybrané od bílých heterosexuálních mužů půjdou na rozvoj a propagaci LGBTQ+ komunity. Školy budou dostávat dotace na nákup učebnic a gay porna na výuku sexuální homosexuální výchovy a započne hromadná konverze heterosexuálů na homosexuály. V budoucnu dokonce plánuje EU vystavět speciální převýchovné tábory, kde z bílých heterosexuálních mužů bude dělat barevná homosexuální to. Tím chce pomoct EU členským státům se splněním nové směrnice, podle které má být do roku 2040 minimálně 70 % Evropy tvořeno transgender lidmi.