Rakovina neexistuje, jedná se pouze o nocebo efekt

12 Bře 2016

Rakovina – slovo, které nahání husí kůži každému z nás. Rakovina je synonymem pro beznaděj, utrpení a smrt. Nemoc, kterou současná medicína neumí léčit. Je však možné, že je tato nemoc pouze vymyšlená a farmaceutické firmy si díky ní jenom mastí kapsy? Je možné, že nic jako rakovina neexistuje a její příznaky, které často končí smrtí jsou vyvolané pouze nocebo efektem? Podle čínského vědce Xao Lou-mina ano.
Xao tvrdí, že rakovina ve skutečnosti vůbec neexistuje. Podle něj farmaceutické firmy pouze využívají nocebo efektu. Lidský mozek má silnou moc vsugerovat si příznaky jakékoliv nemoci. Pokud někoho přesvědčíte o tom, že je nemocný, skutečně se u něj začnou objevovat příznaky nemoci.

Xaova teorie se zakládá na faktu, že farmaceutické společnosti již před desítkami let spustily masivní propagandu, za účelem propagovat nemoc, která ve skutečnosti neexistuje. Tím využívají schopnost lidského mozku vsugerovat si libovolné příznaky a následně na pacientech vydělávají obrovské peníze, protože léčba rakoviny je velmi nákladná. Farmalobby chtělo okolo této nemoci vytvořit atmosféru strachu. Vymyslelo si strašné příznaky, často končící smrtí. Tuto vymyšlenou nemoc dnes známé pod názvem rakovina.

Podle Xaa se jedná o geniální plán. Díky rokům masivní propagandy se rakoviny obává téměř každý, a to přesto, že tato nemoc ani neexistuje. Údajně stačí, když si vás váš obvodní lékař vytipuje jako další oběť. Jakmile k němu pak přijdete, že je vám špatně, sdělí vám po pár testech, že máte rakovinu. U většiny lidí se pak skutečně objeví příznaky, které si farmaceutické firmy u rakoviny vymyslely. Následuje nákladná léčba. Proč to obvodní lékaři dělají? Důvod je jednoduchý – farmaceutické firmy spustily vlastní affiliate program. Doktoři tak za každého pacienta získají od farmaceutických firem provizi až 30%.
9 komentářů
  1. Hehe, a ty nalezené hmatatelné nádory, podle kterých se pozná rakovina, jsou vlastně jen velký jebáky na našich orgánech, který se dají bez potíží vymáčknout, žejo?

    1. To pro případ, kdyby se na to chytil nějaký idiot, který by to bral vážně a my měly zábavný bonus navíc 🙂

    2. To pro případ, kdyby se na to chytil nějaký idiot, který by to bral vážně a my měli zábavný bonus navíc 🙂

  2. Naprostý souhlas, ty nádory jsou psychosomatické. A vůbec, rakovina vzniká ze stresu, kterým nás stínové elity udržují v konsumerismu.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..