Na internet unikly záběry Lukašenka při sexu s jiným mužem. Nejspíš se jedná o Putina

11 Říj 2020

Velký poprask v Bělorusku vyvolalo video, které zachycuje běloruského prezidenta Lukašenka při sexu s mužem, který je nápadně podobný ruskému prezidentovi Putinovi. V kontextu s rok starým výrokem, ve kterém Lukašenko prohlásil, že je lepší být diktátorem než gayem, pak nabírá toto video zcela nový rozměr.

Podle odborníků se zcela nepochybně jedná o Lukašenka. Totožnost druhého muže není zcela jistá, avšak podle moderních aplikací na rozpoznání obličeje, se jedná o ruského prezidenta Putina.

„Video začne orálním sexem, kdy Lukašenko Putinovi dopřává rozkoš svými ústy. Následně oba muži přejdou ke klasickému sexu, kdy Lukašenko klečí na všech čtyřech a Putin s ním provozuje tzv. polohu. „na pejska““, tvrdí odborník na rozpoznávání obličeje, který si je 100% jist, že jde o koitus dvou prezidentů.

V druhém videu vystupují i Ramzan Kadyrov a Alexandr Zaldostanov

Krátce poté se na internetu objevilo i druhé video, kde opět souloží Putin s Lukašenkem. Oba muže ale po pár minutách začnou doplňovat další dvě osoby, zřejmě čečenský prezident Ramzan Kadyrov a vůdce Nočních vlků Alexandr Zaldostanov.

„Kadyrov si z těch čtyř celý akt užívá ze všech nejvíc. Je mu vidět na očích, jak zažívá tu největší rozkoš v životě. A Zaldostanov má takovou kládu, že si Putin týden nesedne,“ stojí v komentářích pod videem.

Tato videa jsou tedy jasným důkazem toho, že homofobové jsou ve spoustě případů sami latentními homosexuály. Celá tato čtyřka se za svoji sexuální orientaci tak stydí, že se rozhodla na venek vystupovat jako drsní lovci homosexuálů, ale ve svém volném čase spolu souloží a navzájem polykají svoje ejakuláty.

Libí se ti naše práce? Pomoct nám s naší tvorbou můžeš malým příspěvkem na kávu.