Vladimir Putin plánuje vyšplhat na schodek českého rozpočtu

11 Čvc 2020

Ruský prezident Putin plánuje další velkolepou dobrodružnou výpravu. Po lovu medvědů na Sibiři a potápění se v Mariánském příkopu, chce vyšplhat na obrovský schodek českého rozpočtu.

Vladimir Putin podniká podobné výpravy téměř každý měsíc, aby světu dokázal, že je lepší než běžný člověk, a jedině on může být prezidentem tak náročného národa, jakým Rusové jsou. Vyšplhat na vrchol astronomického schodku českého rozpočtu, je však dosud největší výzvou.

„Schodek českého rozpočtu zasahuje ze Země až do vesmíru. Pan prezident tak bude muset překonat ohromnou výšku a postupně postupovat přes čím dál řidší vzduch až do vzduchoprázdna, kde navíc hrozí kolize s různými předměty, např. meteory a satelity. I přes nebezpečnost této výpravy, je pan Putin zcela odhodlaný tato rizika podstoupit a zdolat tyto největší schody na světě,“ prohlásil tiskový mluvčí ruského prezidenta Juraj Ovčáčkin.

Schodek českého rozpočtu je vidět i z vesmíru

České ministryni financí se podařilo vytvořit tak ohromný schodek rozpočtu, že je vidět i z vesmíru. Řadí se tak mezi několik málo člověkem vytvořených staveb, které lze spatřit z vesmíru. Svým způsobem se tak jedná o velký úspěch.

„Kalousek se o to snažil, ale pohořel. Až naší vládě se podařilo vytvořit tak obrovský dluh, že jej můžeme pozorovat i z mezinárodní vesmírné stanice. Ta dokonce musela upravit svůj kurz, aby se se schodkem při obletu planety nesrazila. Jedná se o další věc, o kterou se od roku 1989 snažilo hodně vlád, ale podařilo se to až té naší,“ tvrdí Andrej Babiš v dalším díle pořadu Čau, lidi.

Ohromný schodek by měl být ruským prezidentem zdolaný na začátku příštího týdne. Putin původně plánoval vzít s sebou i českého prezidenta, avšak po pohledu na Zemana, který zakopl i o drobný schod před toaletou v Lánech, si toto rozhodnutí rozmyslel.

Libí se ti naše práce? Pomoct nám s naší tvorbou můžeš malým příspěvkem na kávu.

2 comments
  1. Ad „Putin původně plánoval vzít s sebou i českého prezidenta, avšak po pohledu na Zemana, který zakopl i o drobný schod před toaletou v Lánech, si toto rozhodnutí rozmyslel.“:

    Inu, někdo překonává schodek, někdo zase záchodek. Popřejme oběma pánům mnoho úspěchů.

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..