Putin se pochlubil dvoumetrovými hřiby, které našel při procházce v lese. S radiací nad Skandinávií to prý nesouvisí

02 Čvc 2020

Ruský prezident Vladimir Putin se dnes pochlubil s dvoumetrovými hřiby, které našel při procházce sibiřskou tajgou. Druhým dechem dodal, že to rozhodně nesouvisí se zvýšenou radiací, která v posledních dnech údajně proudí z Ruska nad Skandinávii.

Putin do neobydlené a nebezpečné části sibiřské tajgy doletěl dnes časně z rána na svém okřídleném koni Sergejovi. Celou procházku nebezpečnou krajinou zakončil nasbíráním plného košíku dvoumetrových hřibů.

„Pan prezident rád chodí na procházky do nebezpečných a neobydlených částí Ruska. Uprostřed sibiřské tajgy nalezneme vlky, medvědy a další nebezpečné tvory. Ani ti si však na našeho pana prezidenta netroufnou. Nález dvoumetrových hřibů jen zpečetil úspěšnou a oddychovou procházku pana prezidenta. Dodáváme, že s radiací, která proudí s Ruska nad Skandinávii to nemá nic společného. Žádná radiace totiž z Ruska nikam neproudí, a ty hodnoty taky nesouhlasí,“ dodává tiskový mluvčí ruského prezidenta Jurij Ovčáčkin.

Smaženice pro Afriku

Vladimir Putin se rozhodl využít toho obrovského množství gigantických hub pro dobré účely. Jelikož Rusové mají všeho dostatek a chudoba a hlad jsou v Ruské federaci neexistující slova, rozhodl se ruský prezident pomoci chudému africkému kontinentu. Celkem 250 kg hub tak poslouží na smaženici, která nakrmí Putinem vybranou africkou vesnici.

„Pan prezident ještě během dneška osobně vybere některou z chudých afrických vesnic, kam následně odletí a z nasbíraných hub vlastníma rukama usmaží chudým Afričanům smaženici,“ dodává Jurij Ovčáčkin.

Do míst, kde Putin nasbíral ohromné hřiby nyní míří expedice ruských vědců, kteří plánují místo prozkoumat a zjistit, proč zde rostou tak obrovské houby. Ve vzácné a výživné půdě by pak Rusové chtěli krom hub pěstovat i brambory. Při troše štěstí by se Rusům mohlo díky Putinovi podařit vyřešit hladomor ve světě.

Libí se ti naše práce? Pomoct nám s naší tvorbou můžeš malým příspěvkem na kávu.

2 comments
  1. Oprava nepřesných informací v článku.
    Pan Prezident Putin nenasbíral nějakých ubohých 250kg hub, ale 250 tun hub. A nenakrmí chudou nevýznamnou Africkou vesnici, ale Americké město Minneapolis, aby podpořil místní Afro-americkou menšinu. Protože v Americe mlátí černochy.

  2. Záhada je vyřešena. Pan president Putin se v místech, kde narostly obrovské houby, už jednou procházel a při té příležitosti se zde vyčůral. Od té doby jsou zde kromě velkých hub také borůvky velké jak melouny a rostou zde sto metrů vysoké jedle. Jedna šiška má pak nejméně pět kilogramů.

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..