Máme důkaz! Malajský Boeing skutečně sestřelila izraelská raketa

30 Čvc 2016

Po více jak roce přinesly internetové diskuse nový důkaz o tom, že malajský Boeing letu MH370 byl sestřelen izraelskou raketou. Jak je vidět na přiložené fotografii, pořízené jedním ze svědků celé události, letadlo bylo sestřeleno raketou vzduch-vzduch Python-5.
„Vykoukl jsem z balkónu a co nevidím? Letadlo a za ním letící objekt. Okamžitě jsem vzal telefon a celou událost vyfotil,“ napsal na internetové diskusi autor výše přiložené fotografie, který se ze strachu rozhodl fotografii zveřejnit až teď.

Nám se v redakci podařilo fotografii pořízenou mobilním 8Mpx foťákem přiblížit a odhalit raketu Python-5.

Raketami Python je vyzbrojena Gruzie, která je montuje na své bitevníky SU-25 a dokonce s nimi válčila proti Rusku v roce 2008. Je tedy více než jasné, že letadlo Malaysia Airlines sestřelila Gruzie na objednávku židobankéřů z Wall Streetu a George Sorose. Jedná se tedy o další false flag operaci, která měla na Rusko vrhnout špatné světlo, to je více než jisté.
3 comments
  1. stejně je nejlepší ruský Aeronet, který v průběhu jednoho roku vymyslel hned 3 různé verze o tom, kdo je za tragédii odpovědný, přičemž dvě z těch verzí byly označeny za „jasnými důkazy podložené“…škoda, že Aeronet nevysvětlil, která z těch zaručeně pravdivých, bohužel navzájem odlišných verzí, je ta správná, opravdu pravdivá… 🙂

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..