Muž bydlí už 10 let v domě z alobalu. „Nikdy jsem se necítil svobodnější,“ tvrdí

15 Lis 2017

Pro někoho podivín, pro jiné hrdina, který se vzepřel systému. 43 letý Karel z Prostějova tvrdí, že vyzrál na elity, Sorose a reptiliány. Jak? Tím, že posunul alobalovou čepičku na zcela novou úroveň. Karel si totiž alobalem obalil úplně celý dům.

Dům z alobalu Karla chrání před satelity. Ty oficiálně slouží k mnoha účelům. K navigaci, přenosu televizního signálu, telefonování… Neoficiálně ale slouží k naprosto odlišným věcem. Elity v čele s Georgem Sorosem a tajnými vládci světa – reptiliány, přes satelity čtou a ovlivňují naše myšlenky a tajně si z nás tak dělají poslušné ovečky. Spousta z nás už ale tuto konspiraci prokoukla a ví, že satelity nás ovlivňují díky elektromagnetickému záření. Toto záření ale můžete velice snadno odrazit pomocí alobalu. Účinnou ochranou je tak alobalová čepička, která brání elektromagnetickému záření v proniknutí do mozku.

„Základní ochranou každého svobodného člověka je alobalová čepička. Nikoho ale nebaví takovou čepičku nosit 24 hodin denně, a proto jsem alobalem obalil celý dům. Doma tak mohu čepičku bez starostí sundat a neřešit, že mi někdo čte myšlenky. Nikdy jsem se necítil tak svobodný,“ sdělil Karel naší redakci.

Dům z alobalu je zcela revoluční vynález, který pokud se rozšíří mezi veřejnost, tak nadělá elitám spoustu problému. Hodně nositelů alobalové čepičky sice svou pokrývku hlavy nosí poctivě, ale v noci se jim stává, že při spánku čepička z hlavy prostě spadne. Když ale budete mít alobalem obalený celý dům, nemusí vám to vůbec vadit!

To ale není vše. Karel si totiž na zahradě vykopal velké jezírko, které napustil octem. To ho prý chrání před negativní vlivem chemtrails.

„Vykopal jsem si cca metr hluboké jezírko o ploše zhruba 2 metrů čtverečných a to jsem napustil octem. Je to výborný vynález, díky kterému už nemusím nikdy octovat. Od doby, co mám na zahradě octové jezírko jsem ještě nebyl nemocný, takže to funguje! Akorát ryby v něm hned chcípnou,“ tvrdí dále Karel.

Karel je psychicky zcela zdravý

Možná jste při čtení tohoto článku přemýšleli nad tím, jestli je Karel psychicky zdravý. Na tuto otázku jsme se zeptali jeho psychiatra.

„Karel je duševně zcela zdravý, jen je to trochu debil. Do blázince ale rozhodně nepatří, ty jsou totiž pro blázny, ne pro debily,“ sdělil naší redakci Karlův psychiatr Radovan Kočíř, který si nepřál být z důvodu porušení lékařského tajemství jmenován.

My si ale jsme vědomi toho, že doktoři úzce spolupracují s farmaceutickými firmami, které jsou ovládány elitami. V zájmu těchto firem je Karla zdiskreditovat, proto jej nechali označit za debila. Ve skutečnosti je ale Karel bezpochyby inteligentní člověk, který se jen vzepřel systému a vysloužil si tak nálepku blázna, debila a podivína.

Libí se ti naše práce? Pomoct nám s naší tvorbou můžeš malým příspěvkem na kávu.

6 comments
 1. málo se ví, že není potřeba používat alobal, ale stejnou práci odvede i kovová klec kterou vymyslel Faraday.
  Od té doby ji používají všichni ptáci papouškama počínaje a mazanými vránami konče, čímž dosahují mnohem větší svobody než kdyby lítali po lese…
  Ti jediní profitují z tohoto vynálezu, který je oproti alobalu mnohem dostupnější, levnější a hlavně je krz to vidět.
  Testy v tomto směru se, a to si přiznejme v tom mají žabožrouti historický náskok i před Faradayem, prováděli ve Francii s železnejma maskama, daleko dřív než byl vynalezen první satelit a mohli ho elity znejužívat pro svoje nekalé cíle.

 2. Jak již bylo řečeno, Elity o něm ví a zvýši cíleně na jeho dům záření. Takže je důležitá síla alobalu. Tato síla alobalu byla navržena na normální záření , Proto je důležité zvýšit odolnost ochrany.. Tento alobalový obal je třeba ve všech rozích domu uzemnit a to 10 m železnou tyčí o průměru 2 cm .Ta musí být kolmo zapuštěná do země. Kolmost je velmí důlečitá, Každa odchylka kolmosti o 2mm snižuje o 10% sílu odolnosti ochrany. Jako pojistku ochrany proti prozrazení použitých opatření je třeba jednu tyč umísti hned vedle octového jezírka. Tyč začne sinergicky působic z octem. Ocet vytvoří ochranou bariéru nad tyčemi a ty budou pro elity neviditelné. Pokud by se použily nerezové tyče 18/10 navýší se ochrana o 100%

   1. Všechno svědčí o tom ,že je s Vámi počítano jako z budoucí Elitou. Vaše IQ Dr. o tom svědčí . Ukopnutý palec Vám měl jen napovědět ,že nemáte spěchat mezi Elitu moc rychle. Konkurence v Elitě by si Vás mohla všimnout a pokusit se Vás prohlást za debila. Takže pozor na druhý palec.

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..