Pokud se karanténa prodlouží přes Velikonoce, mohly by uschnout desetitisíce nevyšlehaných žen

04 Dub 2020

Celorepubliková karanténa by ze současného nařízení vlády měla skončit 11. dubna, tedy přesně den před Velikonocemi. Už nyní se ale spekuluje o tom, že se karanténa opět prodlouží a Češi by tak mohli přijít o letošní Velikonoce. Toto rozhodnutí by ale mohlo mít dalekosáhlé následky.

Bez Velikonoc by se totiž v Česku rázem ocitly desetitisíce žen, které by letos nikdo nevyšlehal. A všichni moc dobře víme, co se stane ženám, které nebudou o Velikonocích vyšlehány.

Staré lidové moudro tvrdí, že pokud nebude žena vyšlehána pomlázkou, tak uschne. Uschnutí po nevyšlehání pomlázkou bohužel moderní medicína nedokáže vyléčit. Následky zrušených Velikonoc by tedy mohly být mnohem větší, než když se budou statisíce lidí v době pandemie courat městem od domu k domu. Průběh nemoci je navíc velmi krutý a bolestivý. Žena začne pomalu a bolestivě schnout, až během pár dní úplně uschne.

“Jsou věci mezi nebem a zemí, na které je moderní medicína krátká. Je jasně dáno, že když nebude žena vyšlehána, tak uschne. Ani za pomoci nejmodernějších léků a přístrojů nedokážeme vyléčit něco, co je způsobeno pradávnou a mocnou kletbou, která se k Velikonocům váže. My můžeme pouze mírnit příznaky tím, že budeme nemocnou ženu zavlažovat. Tím ale pouze oddalujeme nevyhnutelné,” tvrdí jeden z lékařů brněnské nemocnice.

Teoreticky by ale ženám mohli pomoci léčitelé.

“Léčitel je někdo, kdo je spojený s přírodou, časoprostorem a kvantovou multidimenzí. Má tak schopnost lámat kletby a vyléčit i lidi, jejichž nemoc není způsobena klasickými viry a bakteriemi, nýbrž starodávným prokletím. Mezi tyto nemoc patří například schizofrenie, Alzheimerova choroba nebo právě uschnutí,” sdělil naší redakce léčitel MUDr. Honza Mariňáček.

Problémem je ale to, že zatímco šarlatánů v bílých pláštích jsou plné nemocnice, léčitelů je v České republice žalostně málo.

“Rozhodně nemáme kapacity na to, abychom léčili pandemii uschnutí. Počet nakažených by se mohl vyšplhat až ke stovkám tisícům, což je nad rámec našich možností,” dodává Mariňáček.

Apelujeme tímto tedy na vládu, aby karanténu neprodlužovala. Pandemie uschnutí může napáchat mnohem větší škody než pandemie koronaviru!

Libí se ti naše satirická tvorba? Podpoř nás na Patreonu!
Become a Patron!

3 comments

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..