Do Česka míří další ruský motorkářský gang – Ranní kokoti

31 Bře 2016

Zatímco minulé jaro projížděli Českou republikou takzvaní Noční vlci, letos k nám zavítá jiný gang motorkářů – Ranní kokoti.Ranní kokoti jsou druhým nejstarším motorkářským gangem v Rusku. Tvoří ho převážně neonacisté, radikální nacionalisté, kovaní ruští vlastenci, kteří jezdí na amerických motorkách a pár ožralých dementů.

Předmětem diskusí často bývá název této skupiny. Její zakladatel Alexandr Lukašino zvaný “Lobotom” tvrdí, že název symbolizuje to, že skupina vyjíždí na svých strojích každé ráno s úsvitem slunce – proto ranní. A stejně tak každé ráno s úsvitem slunce začínají kokrhat kohouti – kohout se ve starém ruském dialektu řekne “kokot”. A předně pak jsou všichni motorkáři v podobných ganzích kokoti.

Stejně jako Noční vlci, jsou i Ranní kokoti sympatizanti ruského prezidenta Vladimira Putina. Ten jim dokonce v loňském roce udělil Platinový odznak buranství, což je jedno z nejcennějších ocenění, jaké mohou patolízalé Vladimira Putina získat.

Gang plánuje v rámci svého tour po Evropě přijet do České republiky začátkem května. Ranní kokoti hodlají v České republice vzdát hold českému prezidentovi Miloši Zemanovi, rozbít pár výloh a nakopat do řiti pár policajtů.9 komentářů
 1. No nevim, tenhle článek tu docela snižuje úroveň – doteď to šlo i bez sprostých slov, ne?

  1. Ne v Ruštině, ale ve staré Češtině viz. Petr Bezruč: Melč. (Ze Slezkých písní)
   Melč byl centrem moravských vsí,
   všecky hudly naši notu;
   držely se ve sousedství
   jako kury při kokotu.

 2. Nějaký jejich předvoj už tady byl od 21. 8. 1968, ale ti přijeli na mnohem silnějších kubaturách. Převážně šlo o tzv. obrněné pásové choppery a cruisery. A zdalipak víte, jaký je ekvivalent českého výrazu “kohout” ve staroslověnštině, srbštině či chorvatštině?

 3. Platinový odznak buranství získali, teď chtějí ještě diamantový odznak buzerantství 😀

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..