Hrad plánuje při návštěvě čínského prezidenta zaplavit Prahu jedovatým smogem

25 Bře 2016

Již toto pondělí navštíví Českou republiku čínský prezident Si Ťin-pching. V Praze tak už nyní můžeme pozorovat uvítací billboardy, či vyvěšené vlajky Čínské lidové republiky, které mají prezidenta v České republice přivítat. Hrad dnes navíc oznámil, že pro čínského prezidenta připravil další překvapení – hodlá Prahu zaplavit jedovatým smogem.

S tímto prohlášením dnes přišel tiskový mluvčí prezidenta Jiří Ovčáček. Hrad si podle něj zakládá na tom, aby se čínský prezident cítil v Praze jako doma.

„Chceme, aby se tu čínský prezident cítil jako doma. Původně jsme zvažovali, že za tímto účelem zatkneme pár politických vězňů, ale to nám nakonec přišlo moc radikální… možná za pár let. Nakonec jsme tedy naplánovali, že den před prezidentovým příjezdem zaplavíme Prahu jedovatým smogem,“ sdělil nám Jiří Ovčáček.

Pražané sice budou smogu vystaveni pouze tři dny, ale i to však stačí k tomu, aby se u nich projevily zdravotní problémy. Hrad tak po dobu návštěvy čínského prezidenta doporučil Pražanům nosit ochranné roušky.

4 comments
  1. Boží 🙂 Pak bych čínskému prezidentovi doporučil taktéž návštěvu Ostravy a okolí, které má tento typ družby s Pekingem již léta a všiml si toho někdo z Hradu? Nikdy. I Ovčáček by mohl dorazit, aspoň by mě motivoval k nákupu vajíček. Jsou přece Velikonoce, no ne? Tak – veselé komunistické, pando!

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..