Hrad plánuje při návštěvě čínského prezidenta zaplavit Prahu jedovatým smogem

25 Bře 2016

Již toto pondělí navštíví Českou republiku čínský prezident Si Ťin-pching. V Praze tak už nyní můžeme pozorovat uvítací billboardy, či vyvěšené vlajky Čínské lidové republiky, které mají prezidenta v České republice přivítat. Hrad dnes navíc oznámil, že pro čínského prezidenta připravil další překvapení – hodlá Prahu zaplavit jedovatým smogem.

S tímto prohlášením dnes přišel tiskový mluvčí prezidenta Jiří Ovčáček. Hrad si podle něj zakládá na tom, aby se čínský prezident cítil v Praze jako doma.

„Chceme, aby se tu čínský prezident cítil jako doma. Původně jsme zvažovali, že za tímto účelem zatkneme pár politických vězňů, ale to nám nakonec přišlo moc radikální… možná za pár let. Nakonec jsme tedy naplánovali, že den před prezidentovým příjezdem zaplavíme Prahu jedovatým smogem,“ sdělil nám Jiří Ovčáček.

Pražané sice budou smogu vystaveni pouze tři dny, ale i to však stačí k tomu, aby se u nich projevily zdravotní problémy. Hrad tak po dobu návštěvy čínského prezidenta doporučil Pražanům nosit ochranné roušky.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

4 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Martin Bodlák
Martin Bodlák
4 let před

Boží 🙂 Pak bych čínskému prezidentovi doporučil taktéž návštěvu Ostravy a okolí, které má tento typ družby s Pekingem již léta a všiml si toho někdo z Hradu? Nikdy. I Ovčáček by mohl dorazit, aspoň by mě motivoval k nákupu vajíček. Jsou přece Velikonoce, no ne? Tak – veselé komunistické, pando!

Marta Drechsler
Marta Drechsler
4 let před

Kombinace reality s mystifikací, to vám jde…A spousta lidí to žere i s navijákem..ach jo, to je inteligence..

Artinyx Wyzzol
Artinyx Wyzzol
4 let před

Pouze idioti se na to chytí. Inteligentní lidé, kteří sledují tuto stránku se baví satirou a z komentářů tupých pyjatců, kteří tomu věří.

RSS
4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x