Odhalili jsme šokující pravdu: Kdo financuje Islámský stát?

13 Dub 2020

Naši redaktoři posledních několik týdnů v podstatě nespali, aby zjistili odpověď na otázku, kterou si celý svět klade už několik let – kdo financuje Islámský stát?

Abychom zjistili odpověď na tuto otázku, vydali jsme se pátrat na vlastní pěst do Sýrie, kde jsme vyzpovídali několik vysoce postavených členů IS. Nečekali jsme, že zjistit, odkud bere Islámský stát své peníze, bude nějak jednoduché. Nicméně po týdnech pátrání se nám to podařilo.

Pokladník Islámského státu Ahmad Murakev nám poskytl výpisy z účtu Islámského státu. Na jeho účet přichází každý měsíc miliony eur z jednoho záhadného účtu, o kterém ani samotný Islámský stát neví, komu patří. My jsme se ale vlastníka tohoto účtu rozhodli vyhledat.

Trvalo to další týdny, ale nakonec nás naše pátrání zavedlo do Norska, kde jsme vlastníka účtu vypátrali. Tento účet, který každý měsíc zásobuje Islamský stát miliony eur, patří organizaci zvané jako: „Hnutí evropských feministek, na které žádný chlap nesáhne, jak je rok dlouhej.“

Členky tohoto hnutí nám nechtěly poskytnout rozhovor a všechny naše důkazy popřely, avšak nakonec se nám přecejen jedna z členek ozvala, aby naše důkazy potvrdila. Paní Lýdie Hrušková z Kutné Hory si nepřála být jmenována a cenné informace nám poskytla pouze za podmínky, že zůstane v anonymitě.

Hnutí evropských feministek, na které žádný muž nesáhne, jak je rok dlouhej, skutečně financuje teroristy z Islámského státu. Podle paní Hruškové jsou členky tohoto hnutí sexuálně velmi frustrované, protože by si o ně žádný muž ani kolo neopřel. Z tohoto důvodu hnutí začalo financovat Islámský stát. Díky válce vyvolané Islámským státem do Evropy utíkají tisíce muslimských uprchlíků. Hnutí doufá, že velký počet těchto uprchlíků začne znásilňovat evropské ženy, a členky tohoto hnutí si tak konečně taky vrznou.

„Muslimští muži se se ženami nepářou, nedělá jim problém vás na ulici znásilnit. Většina žen to nepřizná a bude tvrdit opak, nicméně snem každé ženy je, když ji muž na ulici popadne, zavleče do křoví, a tam jí znásilní. V našem hnutí jsme všechny sexuálně velmi frustrované, některé z nás jsou ve čtyřiceti stále panny. POTŘEBUJEME TO!“ sdělila nám paní Lýdie Hrušková, jejíž jméno nebudeme jmenovat.

Za financováním Islámského státu a vznikem masivní uprchlické invaze do Evropy, tedy stojí spolek feministek, které jen potřebují sexuálně ukojit. Tímto jsme snad vyvrátili všechny konspirační teorie o tom, že je Islámský stát financovaný Ruskem, Tureckem, EU či USA. Není tomu tak. Když svoje ženy nedokážeme znásilnit sami, musí to za nás udělat někdo jiný.

Článek je satirický a nezakládá se na pravdě.
Máš rád naši tvorbu? Podpoř nás na Patreonu a získej exkluzivní výhody!
Become a Patron!

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

3 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Lidie Hrušková z Kutné Hory
Lidie Hrušková z Kutné Hory
2 měsíců před

No nic, když už jste zveřejnili mé jméno, tak jste mohli zveřejnit i telefon, kdyby chtěl někdo šukat a bylo mu jedno, co.

účetní Hnutí evropských feministek
účetní Hnutí evropských feministek
2 měsíců před

Méně se již ví, že uvedené hnutí také sponzoruje BJP, Indickou lidovou stranu. Ze stejného důvodu – neboť v Indii máte vysokou příležitost být znásilněn dokonce hromadně.

Bleeding Hoper
Bleeding Hoper
2 měsíců před

Tedy jsem zklamaný. Od doby, kdy jste na konec stránky přidali text: “Článek je satirický a nezakládá se na pravdě.” zdejší diskuze ztratily šťávu.

RSS
3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x