Odhalili jsme šokující pravdu: Kdo financuje Islámský stát?

13 Dub 2020

Naši redaktoři posledních několik týdnů v podstatě nespali, aby zjistili odpověď na otázku, kterou si celý svět klade už několik let – kdo financuje Islámský stát?

Abychom zjistili odpověď na tuto otázku, vydali jsme se pátrat na vlastní pěst do Sýrie, kde jsme vyzpovídali několik vysoce postavených členů IS. Nečekali jsme, že zjistit, odkud bere Islámský stát své peníze, bude nějak jednoduché. Nicméně po týdnech pátrání se nám to podařilo.

Pokladník Islámského státu Ahmad Murakev nám poskytl výpisy z účtu Islámského státu. Na jeho účet přichází každý měsíc miliony eur z jednoho záhadného účtu, o kterém ani samotný Islámský stát neví, komu patří. My jsme se ale vlastníka tohoto účtu rozhodli vyhledat.

Trvalo to další týdny, ale nakonec nás naše pátrání zavedlo do Norska, kde jsme vlastníka účtu vypátrali. Tento účet, který každý měsíc zásobuje Islamský stát miliony eur, patří organizaci zvané jako: „Hnutí evropských feministek, na které žádný chlap nesáhne, jak je rok dlouhej.“

Členky tohoto hnutí nám nechtěly poskytnout rozhovor a všechny naše důkazy popřely, avšak nakonec se nám přecejen jedna z členek ozvala, aby naše důkazy potvrdila. Paní Lýdie Hrušková z Kutné Hory si nepřála být jmenována a cenné informace nám poskytla pouze za podmínky, že zůstane v anonymitě.

Hnutí evropských feministek, na které žádný muž nesáhne, jak je rok dlouhej, skutečně financuje teroristy z Islámského státu. Podle paní Hruškové jsou členky tohoto hnutí sexuálně velmi frustrované, protože by si o ně žádný muž ani kolo neopřel. Z tohoto důvodu hnutí začalo financovat Islámský stát. Díky válce vyvolané Islámským státem do Evropy utíkají tisíce muslimských uprchlíků. Hnutí doufá, že velký počet těchto uprchlíků začne znásilňovat evropské ženy, a členky tohoto hnutí si tak konečně taky vrznou.

„Muslimští muži se se ženami nepářou, nedělá jim problém vás na ulici znásilnit. Většina žen to nepřizná a bude tvrdit opak, nicméně snem každé ženy je, když ji muž na ulici popadne, zavleče do křoví, a tam jí znásilní. V našem hnutí jsme všechny sexuálně velmi frustrované, některé z nás jsou ve čtyřiceti stále panny. POTŘEBUJEME TO!“ sdělila nám paní Lýdie Hrušková, jejíž jméno nebudeme jmenovat.

Za financováním Islámského státu a vznikem masivní uprchlické invaze do Evropy, tedy stojí spolek feministek, které jen potřebují sexuálně ukojit. Tímto jsme snad vyvrátili všechny konspirační teorie o tom, že je Islámský stát financovaný Ruskem, Tureckem, EU či USA. Není tomu tak. Když svoje ženy nedokážeme znásilnit sami, musí to za nás udělat někdo jiný.

Libí se ti naše práce? Pomoct nám s naší tvorbou můžeš malým příspěvkem na kávu.

3 comments

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..