Jiří Ovčáček: Kdo chce být v české politice úspěšný, musí být tak trochu debil

04 Bře 2016

Pokaždé, když Jiří Ovčáček něco prohlásí do médií, vyvolá to mezi veřejností vlnu posměchu a kritiky. A je v podstatě jedno, jestli Ovčáček mluví jménem prezidenta Zemana, nebo sděluje do médií moudra ze svojí vlastní hlavy.

Před přibližně 10 lety jste byl mluvčím Jiřího Paroubka, dnes jste mluvčím Miloše Zemana. Co vás vede k tomu pracovat s tak kontroverzními politiky?

Dle mého názoru se nejedná o kontroverzní politiky. Musíte pochopit, že když někdo nemá zájem lézt do zadku USA a přiklání se spíše ke spolupráci s našimi slovanskými bratry v Rusku, tak to z něj nedělá hned kontroverzního politika. Chápu, že massmédia tvrdí něco jiného, ale co byste taky čekali od médií, která jsou ovládána americkými investory.

Podle vás jsou česká média ovládána Američany?

Zcela nepochybně. Viděl jste někdy například zprávy na Nově? Dokonce i Česká televize by se v současnosti mohla pojmenovat na Americká propagandistická televize, protože ta už nemá s Českem a českými národními zájmy nic společného.

Co vás vede k tomuto názoru?

Nehodlám se opakovat.

Ehm, dobře. Pojďme tedy dál. Pan prezident Zeman je i přes svoji kontroverzi mezi obyčejnými slušnými Čechy velmi populární. Co za tím podle vás stojí?

Pokud chcete být v politice úspěšný, musíte být zrcadlem většiny aktivních voličů, což v České republice znamená, být tak trochu debil.

Podle vás jsou teda čeští voliči debilové?

Zcela nepochybně. Viděl jste výsledky voleb?

Myslíte ty volby, které vyhrálo ANO, a ve kterých SPD získalo přes 10 % hlasů?

Jistě, takto můžou volit jen debilové.

Pravda. Pojďme dál. Prezident je znám svými tvrdými postoji vůči islámu a uprchlíkům. Již několikrát byl nařčen ze šíření strachu mezi obyvateli České republiky, když citoval nepravdivé informace. Co ho k jeho chování vede?

Je potřeba, aby lidé věděli, co se na nás žene. Je úplně jedno, jestli se to, co pan prezident říká, zakládá na pravdě, nebo jde o nepravdivé informace z neověřených zdrojů. Důležité je, že i když to zatím pravda není, tak by to jednou pravda být mohla. Lidé se musí připravit a bojovat proti vlastizrádcům, jako je třeba Bohuslav Sobotka. Každý den jsme manipulováni médii, jak jsou USA nejlepší a z Ruska přichází všechno zlo. Stejně tak demonstrace proti panu prezidentovi – těm se v médiích dostává pozornost, ale když někdo demonstruje na podporu pana prezidenta, tak o tom v televizi není ani zmínka. Tyhle proti prezidentské demonstrace jsou vůbec největším zlem, které organizují povaleči a feťáci z pražské kavárny. Proti těm je v současnosti potřeba bojovat nejvíc, protože to jsou vykonavatelé americké vůle a nesou Havlův zločinecký odkaz. Být já prezident, tak bych zorganizoval jakousi domobranu, která by proti zločincům z pražské kavárny bojovala… mohla by se jmenovat například Česká lidová hospoda.

Pane Ovčáčku, vy ale prezident nejste, jste pouze jeho mluvčí, tudíž vaše názory a pohnutky nikoho nezajímají. A tímto jsme se dostali na konec rozhovoru. Děkujeme za Vaše odpovědi.

Pozn. nejedná se o skutečný rozhovor s panem Ovčáčkem, ale mohlo by se jednat.

17
Komentujte

avatar
12 Comment threads
5 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
14 Comment authors
h4nekSuchecDrahaDustojnik HummerMichal Tichý Recent comment authors

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
janod
Host
janod

Nehodlám se opakovat.

Filip Faolan Mejstřík
Host
Filip Faolan Mejstřík

Tohle je snad prvně co sem u Ovčáčka viděl trochu upřímnosti.

Michal Richter
Host
Michal Richter

Tohle je vymysleny rozhovor.

Toník Havíř
Host
Toník Havíř

To se mýlíte. Slyšeli jsme to všichni, co u toho byli.

Michal Richter
Host
Michal Richter

Ok, já už si přečet “O Projektu”, tak už nic neříkám 🙂

sirkeci
Host
sirkeci

To jste propadl nějaké americké desinformaci, toto je autentický rozhovor.

Martin Gerret Machala
Host
Martin Gerret Machala

Není. Jiří Ovčáček ho potvrdil na svém oficiálním profilu.
https://www.facebook.com/jiriovcacekunofficial/posts/633560543448681

Michal Richter
Host
Michal Richter

Ok, já už jsem si přečet “O projektu”, tak už nic neříkám 🙂

441004404
Host
441004404

Tohle se snad ani nedá komentovat.

Přem Helešic
Host
Přem Helešic

Ten chlap má naprostou pravdu a kdo to nechápe, ten si za to může sám.

Zdeněk Bambousek
Host
Zdeněk Bambousek

Pokud to není fikce ze strany AZ 24, zajímala by mě inteligentní volba p. Ovčáčka…

Michal Tichý
Host
Michal Tichý

Tady přestože si autoři zjevně dělali prdel, tak v podstatě Poščáčka autenticky nasimulovali.

Dustojnik Hummer
Host
Dustojnik Hummer

Je mi jasné že je tohle vymyšlený rozhovor a má to být vtip,ale bohužel to je pravda. Jak může někdo v 2016 volit komunisty? A to k tomu ovládání televize,v realitě to není USA,ale Brusel. A to že Sobotka je vlastizdárce je pravda.

h4nek
Host
h4nek

“Pravda”, na vtipech i lžích bývá vždy trochu pravdy. Kdyby to nemělo žádný vztah k realitě, bylo by to o ničem. Zvlášť v manipulacích nejvíc vynikne ta “pravdivá pasáž” a málokdo potom zkoumá logický faily, kterých se autor dopustí, vedlejší okolnosti, nebo to, jak by asi taková informace vypadala bez obalu, který ideálně vzbuzuje silné (iracionální) emoce, zastře podstatu a využije onu pravdu způsobem, jakým je potřeba.

Draha
Host
Draha

Ten pán Ovčáček má naprostou pravdu a mluví mi z duše, kdo to nechápe, ten si za to může sám. Na místo vládní patriarchátu, nastoupí co nevidět vládní matriarchát a konečně se ekonomika v ČR probudí pro dobro národa. Prezidenta Miloše Zemana si samozřejmě necháme, je skvělý pragmatik. Díky jemu zde jsou nastoleny mantinely pro běžence a ČR bude postavenou Zemi v opozici vůči EU. Budeme vývozním státem nejen pro okolní státy naších kvalitních produktů, pouze ropu budeme muset dovážet. VYVÁŽET ČESKÉ PRODUKTY budeme také vyvážet do USA, RUSŮM, ANGLIČANŮM, ŠPANĚLŮM apod. Natolik naše Česko posílí v zemědělství, hutnictví modernizace… Číst vice »

Draha
Host
Draha

Zapomněla jsem zmínit MEDIA. Konečně budou natolik svobodná, že budou zveřejňovat lidem pravdivá fakta a ne bludy.

Suchec
Host
Suchec

Rádobyvtipné 😀

Reklama

RSS