Někteří zdravotníci, kteří byli očkováni proti koronaviru, se proměnili v replikátory

30 Pro 2020

Znepokojivá zpráva přišla z amerického New Yorku, kde hned několik zdravotníků, kteří se nechali očkovat novou vakcínou proti koronaviru, se během několika hodin proměnili v replikátory, a začali terorizovat město.

Podle odborníků je to způsobeno tím, že vakcína obsahuje stovky tzv. nanitů, které pomáhají rychlejšímu šíření vakcíny v těle a stimulují imunitní systém, který na protein koronaviru začne reagovat rychleji. Jak se ale zdá, nanity se u některých lidí začaly v těle nekontrolovatelně šířit, až očkované jedince nakonec proměnily v replikátory.

„S replikátory už jsme bojovali mnohokrát jak v naší galaxii, tak v galaxii Pegas. Pokud nám teď začnou po celém světě nekontrolovatelně vznikat replikátoři, máme obrovský problém,“ napsal na svém Twitteru generálmajor letectva USA Jack O’Neill.

Stojí za vakcínou replikátoři?

Jiné zdroje však tvrdí, že nejde o nezodpovědnost firmy Pfizer, která použila do vakcíny nanity pro větší účinnost. Ve skutečnosti se může jednat o pokus replikátorů na ovládnutí celé planety.

„Není pochyb o tom, že jde o útok vůči lidstvu. Pfizer je ve skutečnosti řízený replikátory, kteří se rozhodli zahájit invazi na Zemi! Nechtějí však naší planetu dobít silou, místo toho použili koronavirus a následnou vakcínu, díky které naši planetu asimilují. Krom toho, že ani jeden replikátor nezemře v případném boji, jejich počet se rozroste o 7 miliard! Ještě to můžeme zastavit! Přestaňte s očkováním!“ prohlásil předseda amerického antivax hnutí Harry Maybourne.

Zdravotníci po proměně na replikátory usmrtili už několik desítek lidí. Armáda USA mezitím zavedla přísnou karanténu celého New Yorku, kdy nikdo nesmí dovnitř ani ven. Pokud se však nanity začnou množit i u ostatních očkovaných po celém světě, čeká nás skutečná pohroma. Podivné vedlejší příznaky, které by naznačovaly proměnu ve smrtící stroj, se přitom začaly projevovat i u Andreje Babiše, který údajně po několika letech měl opět pohlavní styk se svou ženou. Ta tak letos na vánoce po dlouhé době nemusela hledat útěchu u bohatého zahradníka, vy socky.

Libí se ti naše práce? Pomoct nám s naší tvorbou můžeš malým příspěvkem na kávu.