Nejnovější vlog Tomia Okamury udělal díru do časoprostorového kontinua

05 Kvě 2019

Vášeň, emoce a ohromná vlna demagogie, které Okamura vkládá do svých vlogů a vystoupení, jsou notoricky známé spoustě obyvatel České republiky. Bylo zaznamenáno už několik případů, kdy se posluchačům Okamurových vlogů zavařil mozek. Dokonce byl zaznamenaný i případ infarktu tlumočníka ve vysílání České televize. Avšak v dosud posledním vlogu vyslal Okamura ze svých úst takovou vlnu demagogie, že tím udělal dírů do časoprostorového kontinua.

Už od první sekundy spustil Okamura svůj demagogický kafemlejnek. Jelikož ve svých vlozích nemá Okamura žádného oponenta, mluvil bez přestávky a vyrušení celých 15 minut. Jak vysvětluje námi dotázaný teoretický fyzik Emmett Brown, tak obrovská dávka demagogie nemůže bez následku proudit věčně.

„Demagogie je velice silná energie. Dokáže manipulovat masy a ovlivňovat životy obyčejných lidí. A stejně jako u jiných druhů energie, i u demagogie může její velká koncentrace na jednom místě způsobit katastrofu. Tak jako jaderný výbuch dokáže otrávit okolní krajinu na stovky let, tak dokáže Okamurův demagogický kafemlejnek udělat díru do časoprostorového kontinua, což se právě stalo,“ tvrdí fyzik Emmett Brown.

Výboj demagogie by mohl rozthnout celý vesmír

Odborníci již dlouhá léta varují před ničivým vlivem demagogie. Během pravidelných sjezdů SPD a veřejných vystoupeních Tomia Okamury, jsou pravidelně zaznamenávány energetické anomálie, které by při větší síle mohly rozthnout celý vesmír. Tyto anomálie jsou zřejmě způsobeny demagogií.

„Během vystoupení demagogů se pravidelně chvěje vesmír až ve svých základech. Nejde jen o Okamuru, Babiše a další. Toto se děje po celém světě, jelikož počet demagogů stále roste. Pokud s tím nic neuděláme, může to vést k ničivé katastrofě, která destabilizuje celou naši galaxii!“ dodává dále Brown.

Brown dále popisuje, že demagog je jakési médium. Podobně, jako například jiná média jsou schopna komunikovat s duchy, demagog dokáže vytvářet demagogickou energii, kterou jiní lidé normálně ovládat nedokáží.

Díky díře v časoprostorovém kontinuu se může opakovat historie

Vědecká obec není jednotná v tom, co všechno může Okamurova díra v časoprostorovém kontinuu napáchat. Nejčastějším názorem je to, že by se mohla začít opakovat historie. Mohli bychom tak začít prožívat co, co jsme už jednou prožili. Ne jen jako jednotlivci, ale jako lidstvo celkově.

Pokud by se začala historie skutečně opakovat, nejspíše by se nám začaly promítat události z nedávné doby. Například nástup nacismu a všudepřítomného rasismu. Nebo komunismus, čistky na ministerstvech spravedlnosti, zrušení vrchního státního zastupitelství atd… Pokud něco z toho zaznamenáte, znamená to, že se historie opravdu opakuje, a může za to demagogie.

1 comments

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..