Nedělní zápas s Francií nebude. Francouzští hokejisté ze strachu z českého výběru kapitulovali

13 Kvě 2017

Čeští hokejisté po úvodní prohře s Kanadou na letošním mistrovství světa zatím pouze vyhrávají. Naposledy smetli Slovinsko 5:1 a získávají si tak mezi zúčastněnými týmy respekt. Francouzští hokejisté dokonce ze strachu z debaklu dnes podali svojí kapitulaci, zítřejší zápas Česko – Francie se tedy s největší pravděpodobností neodehraje.
„Viděli jsme zápas se Slovinskem. Když si představím, že bychom po první třetině prohrávali 0:3 a zbytek zápasu by byla jen formalita… to radši rovnou kapitulujeme, aspoň nám Záruba zase nezbourá kus stadionu,“ prohlásil kapitán francouzského národního týmu Laurent Meunier.

Meunier svoje slova myslel opravdu vážně a o hodinu později francouzský výběr skutečně kapituloval. Čeští hokejisté tak získají kontumačně 3 body a dlouhý odpočinek, jelikož další zápas hrají až v úterý.

Francouzi mají ve světě pověst národu, který při sebemenším náznaku porážky ihned kapituluje, překvapivě ale jde o vůbec první kapitulaci francouzské reprezentace v historii. Čeští hokejisté by tak měli být poctěni, že Francouzi kapitulovali právě s nimi a ne třeba s Kanadou, proti které hráli ve čtvrtek a překvapivě prohráli jen o jeden gól.
3 komentáře
  1. A pro fanouškovské ultras (tedy pro ty, kteří se bez hokeje neobejdou) vyrobili přímý přenos z utkání specialisté firmy Ubisoft.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..