Američané na Měsíci nikdy nebyli, přesto tam mají základny

20 Led 2018

O tom, zda Američané byli, či nebyli na Měsíci, se vedou dlouhé diskuse. Podle našich tajných zdrojů tam ale Američané nikdy nebyli a celá mise Apollo 11 byla podvod natočený v Hollywoodských ateliérech. I přesto ale mají na odvrácené straně Měsíce hned několik tajných základen, jejichž výstavbu započali ihned po přistání Apolla 11 na Měsíci.

Dostat živou posádku na Měsíc je podle našich zdrojů i se současnou technologií nemožné. Ani nynější technologie nezvládne dostat do vesmíru živého člověka hned z několika důvodů – kvůli obrovskému žáru, který musí vesmírná raketa při průletu atmosférou překonat, a pak také kvůli vesmírné radiaci. Ani žár, ani radiaci nedokážeme dostatečně odstínit, tudíž je nemožné, aby živá posádka přežila cestu až na Měsíc.

Naše technologie je limitovaná a nedokážeme s ní dostat člověka mimo atmosféru. Můžete zde argumentovat s mezinárodní vesmírnou stanicí, ale ani ta neobíhá mimo zemskou atmosféru. Pokud by naše vesmírné rakety chtěly opustit atmosféru, panoval by uvnitř těchto raket takový žár a taková míra radiace, že by lidská posádka tuto cestu nemohla přežít. Proto jsme toho názoru, že přistání na Měsíci není možné a Američané na něm nikdy nepřistáli.

Ovšem i přesto, že Američané na Měsíci nikdy nebyli a je nemožné tam dostat lidskou posádku, vybudovali zde už v 70. letech minulého století tajnou základnu na odvrácené straně. Věříme tomu, že skutečným posláním Apolla 11 bylo zjistit, zda je možné dostat člověka na Měsíc. Jakmile NASA zjistila, že to možné skutečně je, zorganizovala další, ovšem již tajné mise na naši přirozenou družici. V 70. letech tak začala masivní kolonizace odvrácené strany Měsíce a během několika let zde vznikla až desítka tajných základen, kde Američané testují přísně tajnou technologii převážně vojenského původu.

Je to jen malý skok pro člověka, ale obrovský skok pro lidstvo

Tak přesně tato slova, která Neil Armstrong prohlásil v jednom z Hollywoodských ateliéru, když zde NASA falšovala přistání na Měsíci, odstartovala kolonizaci a dobývání Měsíce. 20. červenec 1969 se totiž zapsal do historie jako den, kdy člověk poprvé vstoupil na Měsíc. A tak i když Armstrong ve skutečnosti na Měsíci nikdy nebyl, tak na něm vlastně byl a dokázal, že jeho dosažení je možné.

To ještě ale není všechno. Existuje spousta přesvědčujících důkazů o tom, že Neil Armstrong a jeho posádka byli na Měsíci kontaktováni mimozemskou civilizací, která obývá právě odvrácenou stranu Měsíce. Tato civilizace údajně poslala po posádce Apollo 11 na Zemi jasný vzkaz, aby se lidstvo drželo od Měsíce dál. I to je důvod, proč NASA v roce 1972 zrušila program Apollo a s ním i všechny mise na Měsíc a nevybudovala tam žádnou základnu. To celé okomentovala výmluvou, že ne Měsíci nic zajímavého ke zkoumání není.

Jak je to ve skutečnosti se zřejmě se 100% jistotou nikdy nedovíme. Jediné, co momentálně víme je to, že Američané na Měsíci nikdy nebyli, ale i tak tam mají desítky základen, které tam vlastně nemají, protože na Měsíci žijí mimozemšťané, kteří si zde nepřejí lidskou přítomnost, a proto byly všechny mise na Měsíc zrušeny už v roce 1972.

12 comments
  1. Opět jasný důkaz toho, co zmůže propaganda. Známe to i z „pozemských“ dějin. Vykreslete nepřítele v co nejhorším světle a místní sami s otevřenou náručí vítají armádu USA. Na Měsíci to bylo stejně. Je známé, že místňáci obývají odvrácenou stranu, aby se na ten binec na Zemi nemuseli dívat. Jakmile to vláda USA zjistila, spustila reklamní masáž o nebezpečném Rusku. A místňáci raději sami postavili Američanům ty základny.

  2. Co se také dalo čekat od odporných emerických imperialistů. Vpadnou si na Měsíc, i když každý ví že Měsíc je odjakživa ruský. A ještě se k tomu nedovedou ani postavit čelem a zbaběle se schovávají na odvrácené straně. Dlouho jim to procházet nebude. Ruští turisté, kteří nedávno působili na Krymu a v Sýrii se na tajném ruském kosmodromu chystají že to řádění JůEsEj razantně zatrhnou. Přikládám fotografii moderního ruského kosmodromu: https://uploads.disquscdn.com/images/41b417047da0e8dc23c7f789282238bf10573cfc146f564fb1ce937f53cd9960.jpg

  3. Pravda je daleko horší! Ty základny nebyly postaveny na Měsíci, nýbrž v hollywoodských ateliérech, a to v těch odvrácených – aby je náhodou nezahlédli filmaři, kteří tam zrovna točili falešné přistání na Měsíci. Všechny tyto operace měly jediný společný a děsivý cíl: s pomocí chemtrails udělat z lidí nemyslící masu, která pokorně uvěří čemukoliv, co jim naservírují zaprodaní písálkové v médiich či někde na internetu.

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..