Muž z Jihlavska přišel během jednoho dne o práci, auto i ženu. „Může za to Kalousek,“ tvrdí

21 Čvc 2016

54 letý Václav z Jihlavska přišel za jeden den téměř o všechno. V práci dostal výpověď, protože do ní chodil opilý a pozdě, exekutor mu zabavil auto a po příchodu domů našel vzkaz od své ženy, ve kterém mu vzkázala, že je to neschopný lenoch a že ho opouští. Smutný osud nebohého človíčka, který je pouze dalším důkazem toho, jak Kalousek ničí životy slušným Čechům.

„Dříve jsem byl úspěšný. Před revolucí jsem měl stejné nic jako všichni ostatní. Pak ale přišel Kalousek a ti studentíci s klíčema a rázem jsem měl nic už jenom já,“ tvrdí Václav.

„Před revolucí jsem jezdil s traktorem v JZD. Těžká práce, ale dostával jsem spravedlivý plat, stejně nízký jako všichni ostatní. Teď dělám pořád tu samou práci a sotva vyjdu. Kancelářské krysy, které v životě neměly lopatu v ruce, berou víc než já. Co je to za spravedlnost? Nevadí mi mít hovno, když stejné hovno má i můj soused,“ dále dodává.

Václav je bohužel jenom jedním z mnoha Čechů, kterým Kalousek a exekutorská mafie zničili život.

„Někde jsem slyšel, že půjčky jsou pro bohaté, kteří si je mohou dovolit splácet. Tomu já ale nevěřím. Půjčky jsou pro lidi, kteří si chtějí pořídit luxusní věci, i když na ně nemají a ani nikdy mít nebudou. To jsem si takhle s platem 18 tisíc hrubého měsíčně půjčil 50 tisíc na auto a televizi. No neutáhl jsem to, tak jsem si půjčil dalších 50 tisíc na splácení první půjčky. To jsem ale také neutáhl, tak mě Kalousek přemluvil, abych si půjčil ještě 50 tisíc od lichvářů, protože banky mi už půjčit nechtěly. Taky jsem to neutáhl… Teď mi exekutor zabavil auto a chce mi sebrat i byt. Hanba Kalouskovi a celé vládě, že něco takového dopustí a podporuje tuhle exekutorskou mafii!“ líčí Václav svůj smolný osud.

Nejen za špatnou finanční situaci, ale i za Václavův přístup k práci a za nevěru jeho ženy, může právě již zmiňovaný Kalousek.

„Kdybych neměl kvůli Kalouskově zlodějské vládě deprese, nikdy bych nechodil do práce opilý, nikdy bych nebyl na svou ženu hnusný, nikdy bych jí neřekl, že je to blbá kráva. Po té, co jsem se kvůli Kalouskovi dostal do spirály dluhů, změnil jsem se. Začal jsem pít, začal jsem být agresivní… zničilo mi to život. Kdyby naše země nebyla rozkradená a kdyby dělníci dostávali stejný plat jako ředitelé bank a velkých korporací, tak by byla Česká republika rájem. Myslím, že bychom měli všechny firmy znárodnit a rozdat jejich bohatství mezi lid. Všichni by měli mít stejně, pak nikdo nebude nikomu závidět a všichni se budou mít dobře,“ zakončuje Václav rozhovor revoluční myšlenkou o socialistickém ráji.

Jestli bychom si měli něco z Václavova osudu vzít, tak je to ponaučení. Za všechno zlé, za všechny vaše chyby, za všechny vaše neúspěchy a za všechnu vaši neschopnost, může jen a jen Kalousek. Proto bychom měli toto ponaučení šířit v internetových diskusích, měli bychom si dát placku SPD na profilovou fotku na Facebooku, měli bychom brblat u piva a v neposlední řadě svádět všechny naše chyby na někoho jiného. A nedej bože, abychom na sobě začali nějak pracovat a zlepšovat se. V Kalouskem řízené oligarchii to bude stejně k ničemu.

Edit: Od ledna 2018 za to může i Drahoš.

Edit: Od roku 2020 za to mohou i Piráti.

7 comments
  1. Kalousek je to největší zlo vůbec. Soudruh traktorista má pravdu, Kalousek může za deprese a opilství v naší republice. I soudruh prezident Zeman o tom ví své. Nebýt Kalouska a jeho provokací, nemusel by denně po litrech užívat svou zdravotní medicínu (slivovici), nevypil by si mozek na úroveň cvičeného šimpanze a nebyl by za debila.

  2. Ukázat na nepřítele, který může za trable těch méně schopných, to byl cíl levice a ANO, když končila Nečasova vláda, ve které byl Kalousek ministrem financí, a nutno říci, že se k takovému názoru podařilo proletariát přesvědčit, neboť už 5 let zaznívá z podhradí, že za všechno co se jim nedaří, může Kalousek.

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..