Muž pochválil kolegyni nový účes. Dostal dva roky vězení a pokutu 50 tisíc dolarů za sexuální obtěžování

02 Lis 2017

K případu těžkého sexuálního obtěžování došlo v americkém San Franciscu, kde 31 letý Steve Dublin pochválil kolegyni nový účes, za což mu soud udělil dva roky ve vězení. Odsouzený bude dále muset zaplatit svojí oběti odškodné ve výši 50 tisíc dolarů.

„Byl to den jako každý jiný. Pak mně ale Steve pochválil nový účes. Do konce života z toho budu mít trauma, takhle oplzlé řeči na mě ještě nikdo nikdy neměl. Stala sem se obětí velice nepříjemného sexuálního obtěžování a udělám všechno proto, abych dostála spravedlnosti!“ píše verbálně znásilněná Katharine na svém blogu.

A spravedlnosti bylo skutečně učiněno zadosti. Sexuální predátor Steve totiž nakonec u soudu dostal dvouletý trest, který si odsedí ve státní věznici San Quentin, kde bude uvězněn v oddělení se zvýšenou ostrahou. Krom toho bude muset traumatizované Katharine zaplatit odškodné ve výši 50 tisíc dolarů.

S případy sexuálního obtěžování jakoby se v USA za poslední dobu roztrhl pytel. V průměru vzroste v USA počet zaznamenaných případů sexuálního obtěžování až o 5 000 ročně. Odborníci a feminazis tak bijí na poplach.

„Osobně se bojím vyjít na ulici. Co když mi někdo pochválí třeba boty? Nedávno se všemi otřásl případ ženy, které cizí muž na ulici řekl, že má krásné oči. Tato žena je už několik týdnů v péči psychologů s těžkým traumatem. Sexuální obtěžování je skutečný problém!“ řekla v rozhovoru pro americkou Femi & Frigi TV ředitelka Amerického institutu pro ženská práva Emma Frigaldina.

Vláda USA na tuto problematiku reaguje tak, že za sexuální obtěžování zpřísňuje tresty. To ale podle  Amerického institutu pro ženská práva nestačí. Dva roky ve vězení prý sexuální predátory v žádném případě nezmění. Jediným účinným řešením je tedy preventivní kastrace.

1 comments
  1. Liga na ochranu mužů ve spolupráci s nejvyšším soudem připravuje metodickou příručku pro předcházení podobným nedorozuměním. Novináři v honbě za senzacemi domotali okolnosti tohoto případu. Tento nešťastník se stal obětí uspěchaného procesu adaptace. Prodělal sice potřebná školení, ale byl ještě takříkajíc v zácviku. Při vstupu do objektu společnosti nepochválil šéfové nový kostým, za což dostal vyhazov. Šel si na pracoviště posbírat osobní věci a pochválil kolegyni účes (viz článek výše). Pracovníci podnikové ostrahy tvrdí, že když tento nešťastník opouštěl prostory firmy, byl bledý jak stěna a mumlal něco o Alláhovi.

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..