Expert na duchhovno: Pokud si něco upřímně přejete, vesmír vám to dá

16 Bře 2016

Mnoho lidí se domnívá, že svět není spravedlivý. Pravda je však taková, že každý může získat co chce a dosáhnout čehokoliv, stačí mít víru a vesmír vám splní všechna vaše přání.

Podle Michaela Moura, experta na duchhovno je strůjcem úspěchu všech lidí jejich víra. Západní konzum tvrdí, že pokud něco chcete, můžete to získat jen tvrdou prací. Podle Moura je ale toto tvrzení obyčejná lež, která má lidi donutit chodit do práce, aby mohli živit bohaté elity. Ve skutečnosti prý stačí, když bude sedět doma na zadku a věřit, odhodlaně věřit. Vesmír vám nakonec vaše přání opravdu vyplní.

„O tomto fenoménu jsem psal knihu. Věřil jsem tomu, že na světě je spousta neschopných pitomců, kteří takovým věcem uvěří a moji knihu si koupí. A co se stalo? Prodal jsem přes 700 tisíc kopií a vydělal miliony. Funguje to!“ prohlásil Mour.

„Pokud budete skutečně věřit, že se ráno probudíte a budete mít v garáži nové auto, splní se vám to. Musíte ale opravdu věřit. Spousta lidí má uvnitř sebe pochybnosti, a proto ráno žádné nové auto v garáži nenajdou.“ dodal Mour.

Podle Moura je všechno se vším propojené. Lidé jsou propojeni s vesmírem a vesmír s lidmi. Mour tvrdí, že lidé dokáží využívat energii vesmíru, musí tomu ale opravdu věřit. V zásadě se tak dá říct, že člověk, který bude opravdu věřit, může dokázat cokoliv.

6 comments

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..