Miloš Zeman se stal mistrem světa ve hře na schovávanou

19 Bře 2020

Letošní mistrovství světa ve hře na schovávanou, které hostí rumunská Bukurešť, má trochu neočekávaného vítěze. Největší favority překvapivě zaskočil český prezident Miloš Zeman, který se ze všech účastníků vydržel schovávat nejdéle, a získal tak cennou zlatou medaili.

Jubilejního 20. ročníku se účastnilo dohromady 249 účastníků z celkem 98 zemí. Prezident Zeman se přitom letos účastnil poprvé, o to více překvapující je jeho vítězství.

„Pan prezident se vydržel schovávat rovných 185 hodin, než ho hledači nalezli. Ukrytý tak byl o celé 2 hodiny déle než stříbrný finalista. Kdyby pan prezident vydržel schovaný jen o 6 hodin déle, překonal by tak světový rekord,“ prohlásil prezidentův mluvčí Jiří Ovčáček.

Ostatní soutěžící sice argumentují tím, že Zemana nikdo nehledal, a že po 185 hodinách už ho prostě nebavilo se schovávat, tak vylezl sám, a proto by se jeho vítězství nemělo počítat. I tak ale zlatá medaile platí.

Zemana na Hradě dočasně nahradil průtokový ohřívač alkoholu

Hrad o účasti prezidenta na mistrovství světa ve hře na schovávanou nepochopitelně informoval až nyní po skončení šampionátu. Občané se tak již několik dní marně ptali, kde vlastně prezident Zeman je, protože v médiích ani na sociálních sítích o něm nebyly žádné informace. Hrad však ujišťuje, že pro prezidentovi povinnosti měl po celou dobu šampionátu přichystanou náhradu.

„Na Hrad jsme místo prezidenta Zemana umístili průtokový ohřívač alkoholu, který zvládl pana prezidenta hravě zastoupit v jeho povinnostech. Během téměř 8 dní, co byl pan prezident pryč, ohrála jeho náhrada téměř 20 litrů alkoholu a vyrobila 60 litrů moči,“ dodává Ovčáček.

I díky velkému úspěchu se prezident rozhodl, že bude naši zemi reprezentovat ve hře na schovávanou i na letních olympijských hrách v Tokiu, kde bude premiérově k vidění i právě tento sport.

1 comments

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..