Hrad terorizují oživlé skartovačky. Zničily tajnou zprávu k Vrběticím, Peroutkův článek i Mynářovu prověrku. Na místo již dorazila armáda

29 Led 2022

V dnešních dopoledních hodinách došlo na Hradě k havárii naquadahového generátoru, který Hrad využívá k napájení balzamovacího stroje prezidenta Zemana. Unik radioaktivních látek z generátoru zapříčinil, že po celém Hradě ožily skartovačky, které pak začaly samy a bez varování skartovat dokumenty.

Jako první smečka zběsilých a hladových skartovaček skartovala zprávu k Vrběticím, ze které chtěla Policie ČR sejmout otisky a DNA, aby zjistila, zda se k tajné zprávě nedostal někdo nepovolaný a bez bezpečnostní prověrky, například agenti GRU nebo kancléř Mynář. Policie tedy má smůlu. Stejně jako kancléř Mynář, jehož prověrka se konečně našla, avšak byla okamžitě skartovačkami zničena. Kvůli incidentu dále nebude prezident moci ani ukázat světu Peroutkův článek Hitler je gentleman. Po letech hledání jej sice prezident Zeman konečně našel, avšak ani tento článek se skartovačkám nevyhnul.

Jakmile skartovačkám došly všechny hradní dokumenty, zaútočily i na lidi. Prezident Zeman jen o vlásek skartovačkám unikl, když jim při úteku na vozíčku musel hodit svojí nožní protézu, aby skartovačky setřásl. Dva členové hradní stráže pak byli převezeni do nemocnice s hlubokými řeznými ranami a amputovanými prsty na rukou. V reakci na to na místo v odpoledních hodinách dorazila armáda, která Hrad obklíčila. Všichni pracovníci Hradu byli úspěšně evakuování. Civilisty nebylo nutné evakuovat, jelikož Hrad je již od roku 2016 uzavřen veřejnosti. Zdá se tedy, že prezident Zeman ve svojí moudrosti podobnou událost předvídal a zachránil tak desítky lidských životů.

Armáda nyní se skartovačkami vyjednává podmínky pro jejich kapitulaci. Skartovačky vyžadují přistavění osobního tryskáče a převodu 20 Bitcoinů do jejich kryptopeněženky. Dle našich zdrojů je však plán takový, že vyjednávání má skartovačky zabavit, zatímco na místo budou dovezeny stovky fotografií Aleny Schillerové. Armáda údajně doufá, že skartovačky ovládnou primitivní pudy a fotografie skartují. Nejenže se tak Česká republika zbaví těchto hrůzostrašných obrázků, ale skartovačky by ze šoku z fotografií podle expertů mohly ztratit vědomí a „zemřít“. Investice 2 milionů korun ze státního rozpočtu do fotografií bývalé ministryně financí by tak nakonec mohla být ještě přínosem.

Libí se ti naše práce? Pomoct nám s naší tvorbou můžeš malým příspěvkem na kávu.