Miloš Zeman podstoupil v Číně experimentální léčbu a dorostla mu noha

29 Bře 2020

O amputované noze prezidenta Zemana se mezi lidmi hovoří už poměrně dlouhou dobu. Přes všechny teorie ale Hrad amputaci prezidentovi nohy nikdy nepotvrdil, ani nevyvrátil (a i kdyby ji vyvrátil, tak těm skřetům kolem prezidenta se nedá věřit, pozn. redakce.) Podle našich zdrojů ale Zeman amputaci skutečně podstoupil a nyní odletěl do Číny na experimentální léčbu, po které by mu noha měla opět dorůst.

Kromě toxického projevu před pár dny jsme o prezidentovi už několik týdnů vůbec neslyšeli. Mnoho lidí se tak ptá, co se s prezidentem děje. Jak ale tvrdí náš zdroj, prezident nevystupuje na veřejnosti, protože se právě teď nachází v Centru čínské tradiční medicíny v čínském Kantonu.

“Prezident během posledních dní podstoupil experimentální léčbu v Centru čínské tradiční medicíny v čínském Kantonu. Cílem této léčby je, aby prezidentovi dorostla noha, která mu byla amputována kvůli těžké cukrovce a která nakonec i s nohou odešla,” tvrdí náš zdroj.

Léčba údajně zahrnuje speciální kvantovou čakrovou mast, po jejíž aplikaci dorůstají amputované končetiny a chybějící orgány.

Nová noha je silnější než kdy dřív

Podle našeho zdroje se už nyní dá hovořit o tom, že léčba byla úspěšná. Nová noha je navíc silnější a zdravější než kdy dřív.

“Nová noha prezidenta Zemana začala v pahýlu klíčit už první den léčby. Během třech dní pak byl růst nohy v poslední fázi. Nyní má prezident novou nohu, která je zdravá, silná a připravená k nakopnutí novinářů a lepšolidí,” dodává náš zdroj.

Prezident by se měl zpět do Čech vrátit během následujících dní. Krom léčby podstoupil Zeman v Číně  i pravidelnou údržbu a balzamaci, tudíž je opět svěží a připravený na další projev k občanům.

Článek je satirický a nezakládá se na pravdě.
Máš rád naši tvorbu? Podpoř nás na Patreonu a získej exkluzivní výhody!
Become a Patron!

1
Komentujte

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Vomi Recent comment authors

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Vomi
Host
Vomi

Tak teď by mohla bejt na řadě hlava. Ta stávající stojí stejně za utření maďarskou ústavou a když bude ta nová silnější..

Reklama

RSS