Za vznikem islámu stojí židé

03 Bře 2016

V souvislosti s celosvětovou všeobecnou krizí se často objeví informace o tom, že za vznikem Islámského státu stojí USA a především Izrael. Tyto zprávy jsou však pouze dezinformací západních tajných služeb, mající za cíl zakrýt skutečnou pravdu: a to totiž, že židé ve skutečnosti stojí za vznikem islámu jako takového.

Tuto informaci oznámil dnes ráno světu Ivan Slaboduchov z Ústavu pro nezávislý výzkum dějin, který sídlí na Rudém Náměstí v Moskvě. Podle jeho informací nebyl prorok Mohamed ve skutečnosti nikým jiným než agentem Mossadu, který měl za cíl vytvořit takové náboženství, jež by odvedlo pozornost pracujícího lidu od jeho skutečných problémů a dovolilo tak tento pracující lid skrytě ovládnout a po staletí z něj vysávat peníze prostřednictvím dalších nastrčených židovských agentů, mezi něž patří například Miroslav Kalousek. Dalším z důsledků vzniku islámu bylo rovněž pokoutné založení židy ovládaných USA, kterých si zpočátku nikdo nevšiml, jelikož zrak celé Evropy byl upřen na boj s židy ovládaným islámem.

„Pokud se podíváme na mapu muslimských výbojů v prvních desetiletích po vzniku islámu, je jasné že takových úspěchu islám nemohl dosáhnout sám od sebe“, prohlašuje Slaboduchov, který pokračuje: „neexistuje žádný důkaz pro to, že by se židé na vzniku islámu nepodíleli, proto musíme židovský podíl na vzniku islámu uznat.“.

Nejstrašnějším úmyslem však bylo bezesporu plánované dobytí prostoru dnešního Ruska muslimskými vojsky, čímž by se zabránilo zformování moderního ruského státu.
„Tento plán se však naštěstí nezdařil, jelikož se muslimům do cesty postavil tehdejší vůdce krymských Slovanů, Vladimir Putin starší, otec dnešního prezidenta Putina. Jen díky jeho odvaze se podařilo židovský plán zhatit a ruský stát, jediný legitimní stát na celém světě, mohl vzniknout“, zakončuje nestranný expert Slaboduchov.
15 comments
          1. Hana zlatko moje, mali sme spolu krásny sex a oral robíš skvele

  1. Židé jsou největší zlo na světě. Financují takové pofidérní organizace jako je Vatikán nebo USA. Nic bych nedal za to že se podíleli i na vzniku Izraelského státu ( IS – je to náhoda?!). Ale s tím bude brzy konec. Soudruzi Putin, Slaboduchov a vynálezce ruských moderních zbraní Kalach Kalašnik Samopalov jim brzy zatnou tipec! Budoucnost patří současným ruským oligarchům a jejich přátelům jako je soudruh Zeman a Babiš.

  2. Spíš chucpe. Tohle psal nějaký židovský vtipálek, který se tak snaží zesměšnit naprosto racionální teorie o původu Islámu. Islám se opírá o stejné starozákonní příběhy jako křesťanství nebo judaismus. V základu v podstatě vychází z tory. To není spekulace ale prostý fakt, který zná každý teolog.

  3. Všechna abrahámská náboženství mají původ ve strategii potomků družiny Achnatona/Mojžíše, který se snažil vytvořit Monoteismus, vyvraždil generaci Egypťanů, vyvinul patent na založení „národa“ze svých kompliců a školu, která měla za úkol zotročit všechny kmeny, s pomocí ukradeného Egyptského bohatství. A ted tu tato sekta produkuje Islámskou frašku, kterou nás denodenně krmí, aby odvedla lidskou nespokojenost na svého jediného kulturního konkurenta. Prokleta budiž chátra těchto manipulantů dějin!

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..