Hrad prodal v aukci popel z rudých trenýrek. Výtěžek půjde na parkovné

08 Čvc 2018

50 tisíc Kč. To je částka, za kterou Hrad prodal v aukci popel z rudých trenýrek neznámému čínskému sběrateli. Prezident Zeman se skrze svého mluvčího nechal slyšet, že výtěžek z aukce nepůjde na charitu, ani na chudé, nýbrž bude použit na hrazení parkovného v roce 2018.

„Pana prezidenta velice rozhodilo, že musí v Plzni platit parkovné. Přeci jen je to prezident a prezident je obyčejným lidem nadřazený, a proto by na rozdíl od normálních lidí neměl platit parkovné. Výtěžek z popelu z rudých trenýrek půjde právě na uhrazení parkovného v Plzni, ale i v dalších městech, které se v budoucnu postaví na hlavu a budou po panu prezidentovi chtít peníze za parkování,“ prohlásil prezidentův mluvčí Jiří Ovčáček.

Jiří Ovčáček už stihl výtěžek použít a Plzni parkování zaplatil. Všimněte si, že jako variabilní symbol zadal svoje rodné číslo. Platbu se svým rodným číslem pak zveřejnil na Twitteru. Udělá tohle někdo jiný než totální debil?

I přes svoje faux pas rodným číslem, se Ovčáček cítí jako vítěz.

„Kavárna nás chtěla zesměšnit, a nakonec máme díky ní 50 tisíc Kč, za které si můžeme zvesela parkovat celý rok. Dnes jsme uštědřili fašistům lekci,“ prohlásil dále Jiří Ovčáček.

Zda Hrad skutečně použije vydělané peníze pouze na parkovné a neuspořádá za ně i nějakou menší párty zatím není jasné. Miloš Zeman i jeho hradní partaj si rádi užívají za veřejné peníze. Na druhou stranu, tyto peníze si sami vydělali poctivou prací. A i kdyby ne, mluvíme tady o panu prezidentovi, ten si může užívat jak chce, je to přeci prezident.

1 comments

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..