Michal Hašek ve skutečnosti neexistuje

06 Srp 2016

V posledních dnech se u nás nemluví o ničem jiném, než o zvláštním přírodním úkazu, při kterém se záhadně materializují tiskoví mluvčí. Jedním z posledních politiků, které tato anomálie zasáhla, byl hateman Jihomoravského kraje Michal Hašek. Profesionální funkcionář, jehož široký manažerský záběr sahá od funkce tajemníka Svazu moravských břichomluvců po předsednictví Cechu Lánských zahradníků (kde má na starosti zejména pučení a rozmnožování žlutých růží) však podle vědců neexistuje.

Během naší snahy přijít na kloub záhadné dimenzi tiskových mluvčí (ze které bezpochyby pochází i hradní tlampač Ovčáček, jehož názorové a morální veletoče zkrátka nemohou pocházet z této planety) se nám dostalo šokujícího zjištění. „Michal Hašek je pouhý přelud, způsobený neplánovanou reakcí dvou halucinogenů – methoxetaminu a salvinorinu – které byly na konci 90. let zkušebně zařazeny do programu chemtrails,“ uvádí ředitel Toxikologické laboratoře Ústavu soudního lékařství a toxikologie VFN a 1. LF UK v Praze, prof. Radomír Žemlička.



Tyto dvě chemikálie však v praxi neplnily hlavní funkci, která se od programu chemtrails očekávala – tedy otupění vnímání zasažených osob za účelem jejich následného ovládání pomocí satelitů NASA. Po několika letech proto byly z programu vyřazeny. Američané však nepočítali s tím, že nadměrná koncentrace těchto dvou chemikálií v kombinaci s moravským vzduchem bohatým na omega-3 mastné kyseliny namísto ovládání centrální nervové soustavy způsobuje pouze velmi živé audiovizuální halucinace.

„To vysvětluje, jak může Hašek stíhat tolik funkcí najednou. On tam zkrátka není a nikdy nebyl; jde pouze o synchronizovanou halucinaci, která se v průběhu let zabydlela v mozku každého z nás. Díky průjezdům amerických konvojů, které rozvířily velké množství prachu v atmosféře, se bohužel tento přelud z Jihomoravského kraje rozšířil po celém území republiky,“ dodává na závěr profesor Žemlička.



1 comments

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..