Matka příroda se pustila do odpůrců homosexuálů: „Víte h*vno o tom, co já chci!“

07 Kvě 2017

Všudypřítomná Matka příroda se dnes na svém Twitteru ostře opřela do všech odpůrců homosexuálních vztahů, kteří pro své postoje používají argumenty typu: „Matka příroda to takhle nechtěla.“ Podle Matky přírody by tito lidé „měli radši držet hubu,“ protože „vědí h*vno o tom, co ona chce nebo ne“.

„Mám toho dost. Nikdy jsem proti homosexuálům neřekla ani slovo. Přestaňte mi do úst vkládat něco, co jsem neřekla. Víte h*vno o tom, co já chci!“ napsala Matka příroda na svém Twitteru a vzbudila tak vlnu kontroverze.

Mnoho dosavadních fanoušků Matky přírody toto tvrzení velmi pobouřilo. Podle předsedy hnutí BVČRN (Buzeranty v České republice nechceme, pozn. redakce) Adama Baráka, se z Matky přírody stala „obyčejná sluníčkářksá d*vka“.

„Matka příroda mě velice zklamala. Je vidět, že jí neomarxistická propaganda narosto vymyla mozek a stala se z ní obyčejná sluníčkářská d*vka. Na protest proti jejím levičáckým postojům přestanu vynášet svoje odpadky do popelnic, ale vyvezu je do nejbližšího lesa. Já tý krávě ukážu,“ píše Barák na svém blogu.

Matka příroda později dokonce homosexuálům vyjádřila svoji plnou podporu a postavila se i za práva homosexuálních párů na adopci dítěte. „Mnohem radši uvidím dítě u dvou otců nebo u dvou matek, než u otce alkoholika a matky na antidepresivech,“ prohlásila.

Libí se ti naše práce? Pomoct nám s naší tvorbou můžeš malým příspěvkem na kávu.

8 comments
  1. Nic nového pod Sluncem. Už klasik vědeckého světa Murphy prohlásil: „Matička příroda je pěkná děvka“. Nic na tom nemění fakt, že k tomuto zjištění dospěl při praktickém zkoumání tzv. „přírodních zákonů“, kdy jejich důsledky vždy dopadaly na Murphyho hlavu.

  2. Nech sa tu tá slniečkárka neobháňa so svojími hlúposťami. Videla táto krepa slniečkarka dvoch psov alebo mačky samcov, žeby sa medzi sebou parili? Alebo vtáčích samcov? Nech sa vyjadrí a nech tu na týchto stránkach netrepe hlúposti aj s tými čo jej naleteli. Keby matka príroda bola naozaj taká ako sa tu slniečkarka o nej vyjadrila, už by homosexuálna chuťovka bola dávno prešla aj na zver. Takže my toho vieme viac o matke prírode ako slniečkarka. A nech sa nehrá na matku prírody, keď je, len obyčajná natvrdlá slniečkarka.

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..