Máme „důkazy“, že chemtrails obsahují koronavirus!

17 Bře 2020

Naší redakci se podařilo získat hned několik „důkazů“ toho, že pandemie koronaviru je uměle řízená a koronavirus je distribuovaný mezi lidi pomocí chemtrails.

To, co zde uvidíte, vám otevře oči!

Fotografie z kokpitu chemtrails letadla

Tuto fotografii nám zaslal jeden z našich čtenářů, tudíž 100 % ověřený a důvěryhodný zdroj. Čtenář Roman pracuje na pražském letišti jako uklízeč záchodů pro piloty. Měl tak ideální šanci proplížit se do kokpitu jednoho z chemtrails letadel. To, co tam ale uviděl, ho šokovalo. Uvnitř kokpitu je totiž spínač, kterým pilot může kdykoliv spustit, nebo vypnout rozprašovač koronaviru.

Koronavirus vznikl po zasažení chemtrails 5G signálem

Náš druhý zdroj tvrdí, že epidemie koronaviru by nemusela být úmyslně naplánována, ale jde o nehodu. Podle našeho zdroje totiž chemikálie a další látky, které jsou v chemtrails obsaženy, negativně zareagovaly na odborníky kritizovaný 5G signál. 5G sítě obsahují signál o délce 42 nanomikropiko ampér joulů, který v reakci s hliníkem, bauxitem a negativními čakry v chemtrails, vytvořily koronavirus.

George Soros chce zabít staré lidi

V rozhovoru pro nejmenovaný zahraniční časopis před rokem George Soros prohlásil: „Do dvou let chci zabít většinu lidí ve věku 50+.“ Důvod je podle odborníků jasný – tato věková skupina v demokratických volbách často volí proti zájmům elit, viz například Brexit, či v Česku drtivé vítězství Andreje Babiše. Bez starší populace, by k volbám chodili jen mladí naivové, kteří jdou EU, USA a Sorosovi rovnou na ruku.

Je všeobecně známé, že Soros globálně šíří různé nemoci právě skrze chemtrails. Není důvod se domnívat, že to není i případ koronaviru.

Neexistuje důkaz, že by tomu tak nebylo

Náš klasický argumentační win funguje i v tomto případě. Neexistuje ani jeden spolehlivý důkaz, který by naše tvrzení vyvrátil. Proto to zákonitě znamená, že máme pravdu!

Libí se ti naše práce? Pomoct nám s naší tvorbou můžeš malým příspěvkem na kávu.

36 comments
  1. Ludia, keby ste si poriadne precitali comu sa venuje tato stranka, tak by ste pochopili, ze to je recesia a VSETKY ich clanky si vymyslene hovadiny na pobavenie zbedaceneho naroda. Heslo stranky: Nikto nam nediktuje, o com mozeme klamat😉

    Ludia, nerobte zo seba blbcov za kazdu cenu, rozmyslajte predtym, nez nieco napisete.

    Pekny den prajem a hlavne pevne zdravie, aj dusevne.

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..