Ruský historik objevil důkazy o ruské přítomnosti na Krymu z období 15 000 let před Kristem

30 Kvě 2016

Tým vědců z Moskevské univerzity pod vedením odborníka na ruskou historii Vladimira Historova přišel nedávno s nepopiratelnými důkazy, které potvrzují, že poloostrov Krym se nacházel pod ruskou nadvládou již zhruba 15 000 let před narozením Ježíše Krista.

Důkazy, mezi něž patří například četné archeologické vykopávky, byly převezeny do budovy Moskevské univerzity a momentálně jsou veřejnosti nepřístupné. Stejně tak došlo k odkrytí velkého počtu starých ruských staveb nalézajících se na Krymu. Historov soudí, že mnohé z nich se později staly vzorem pro všechna velká díla antické architektury. Poloha těchto nalezišť je však státním tajemstvím, jelikož v případě jejich odhalení by okamžitě následoval pokus reakčních buržoazních mocností tyto důkazy ruské velikosti zničit.

„Je to opravdu vzrušující, všichni máme každý den na paměti velikost ruského národa, a nyní můžeme směle vyvrátit všechny buržoazní lži o tom, že se Krym pod ruskou nadvládou nacházel pouze krátkou dobu,“ prohlásil Historov.

Na otázku, jak je možné, že na Krymu existovala již v této době takto vyspělá ruská civilizace, ačkoliv ke vzniku prvních zemědělských komunit došlo teprve zhruba před 12 000 lety, Historov odpověděl, že tento fakt pouze podtrhuje výjimečnost a starobylost ruského národa. Za sprostou lež rovněž označil i tvrzení, že v této době ještě neexistoval ruský národ jako takový, jelikož dle nově schválené ruské teorie vzniku o vesmíru sahají počátku Velkého Ruska do období formování dnešních galaxií. Skeptiky z řad vědecké obce označil Historov za ovce, které věří všemu, co si přečtou.

21 komentářů
 1. Jsem velmi šťasten, že konečně došlo k odhalení naší velkolepé Slovanské minulosti! Tak co vy na to AmerikánoUSAfilové? 😀

  1. ze si overujeme zdroje informaci 😀

   “AZ247 je čistá ironie a sarkazmus. Jedná se o parodii na nejmenované servery, které si hrají na “alternativní zpravodajství”. Všechny naše zprávy jsou tedy kompletně vymyšlené. Neneseme žádnou odpovědnost za osoby, které zde zveřejněným zprávám uvěří a budou je dále šířit jakožto fakt.”

    1. Si to precti na konci stranky ty trumpeto 😀 😀 😀

     Ach boze, ty svata prostoro. Nekdo uvede na webu blbost, napise k tomu, ze je blbost a prece najdete vul co to povazuje za skutecnost….:-)

     1. To se sem nabourala CIA a přepsali to. V dnešní době je už zakázané říkat pravdu. Ve skutečnosti jsi to ty kdo nechápe!

     2. Debilita kun’dovoličů jako je soudruh luftmausmann je donebevolající. On i jejich guru s. LihOvar je schopný odsud citovat. Dočkáme se.

  2. Běžte si soudruhu poslouchat OVčí TV, ta je pro vás určená. Inteligenčně jste jejich odpovídající konzument.

    1. Na pohádky je soudruzi ku’ndovoliči odborník právě Pasáček. Má tam jednu na pokračování o nějakém Čuňáčkovi :o)

 2. Ano soudruzi ! Ponorku vynalezl Ponorkin, pušku zase Puškin. Na Potěmkina ale zbyl jenom vynález vesniček !

  1. A telefon vynalezl Telefon Telefonyč Telefonov. A provedl to (na rozdíl od A. G. Bella) velmi jednoduše. Vstrčil si jeden konec drátu do … (zadele), druhý konec do ucha a slyšel hov.. (co také jiného).

   1. Jo a retgen vynalezl rentgenov! Už v osmnáctém století honil svoji báryšňu kolem chalupy a řval přitom: Nemysli si ty mrcho, že do tebe nevidím!

  2. Víme přece, že televizi vynalezl Televizorov. Ten už před 250ti lety přenášel obraz svého dědy z jizby do síně!

 3. Mrzí mě, že ne vždy uvádí redakce AZ ve zprávách z bratrského CCCP jména “po otcu”. Akademik Chistorov je tuším Iljič.

 4. Tak aj v Rusku majú svojich bláznov , tak ako u nás , čo vykrikujú o “starých slovákoch” ! Pred 1500 rokmi sa tam preháňali mamuty .

 5. Ano z Francouzské publikace “Science & Avenir” z pribliznê roku 1975 (nevzpominàm si presnê), ale potvrzené jen na 7 000 let pred Nasim letopoctem

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..