Ruský historik objevil důkazy o ruské přítomnosti na Krymu z období 15 000 let před Kristem

30 Kvě 2016

Tým vědců z Moskevské univerzity pod vedením odborníka na ruskou historii Vladimira Historova přišel nedávno s nepopiratelnými důkazy, které potvrzují, že poloostrov Krym se nacházel pod ruskou nadvládou již zhruba 15 000 let před narozením Ježíše Krista.

Důkazy, mezi něž patří například četné archeologické vykopávky, byly převezeny do budovy Moskevské univerzity a momentálně jsou veřejnosti nepřístupné. Stejně tak došlo k odkrytí velkého počtu starých ruských staveb nalézajících se na Krymu. Historov soudí, že mnohé z nich se později staly vzorem pro všechna velká díla antické architektury. Poloha těchto nalezišť je však státním tajemstvím, jelikož v případě jejich odhalení by okamžitě následoval pokus reakčních buržoazních mocností tyto důkazy ruské velikosti zničit.

„Je to opravdu vzrušující, všichni máme každý den na paměti velikost ruského národa, a nyní můžeme směle vyvrátit všechny buržoazní lži o tom, že se Krym pod ruskou nadvládou nacházel pouze krátkou dobu,“ prohlásil Historov.

Na otázku, jak je možné, že na Krymu existovala již v této době takto vyspělá ruská civilizace, ačkoliv ke vzniku prvních zemědělských komunit došlo teprve zhruba před 12 000 lety, Historov odpověděl, že tento fakt pouze podtrhuje výjimečnost a starobylost ruského národa. Za sprostou lež rovněž označil i tvrzení, že v této době ještě neexistoval ruský národ jako takový, jelikož dle nově schválené ruské teorie vzniku o vesmíru sahají počátku Velkého Ruska do období formování dnešních galaxií. Skeptiky z řad vědecké obce označil Historov za ovce, které věří všemu, co si přečtou.

21 comments
  1. ze si overujeme zdroje informaci 😀

   „AZ247 je čistá ironie a sarkazmus. Jedná se o parodii na nejmenované servery, které si hrají na „alternativní zpravodajství“. Všechny naše zprávy jsou tedy kompletně vymyšlené. Neneseme žádnou odpovědnost za osoby, které zde zveřejněným zprávám uvěří a budou je dále šířit jakožto fakt.“

     1. To se sem nabourala CIA a přepsali to. V dnešní době je už zakázané říkat pravdu. Ve skutečnosti jsi to ty kdo nechápe!

     2. Debilita kun’dovoličů jako je soudruh luftmausmann je donebevolající. On i jejich guru s. LihOvar je schopný odsud citovat. Dočkáme se.

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..