Superlék jménem žlutý sníh: Odejde po něm cukrovka, demence i rakovina

08 Pro 2017

Na světě existuje nespočet superléků, které vyléčí úplně všechno, ale farmaceutické firmy nám v zájmu zachování svých zisků jejich existenci tají. Dnes se podíváme na další z řady superléků, kterému v posledních dnech pomalu začíná sezóna – žlutý sníh.

Sníh sám o sobě žádné léčivé účinky nemá, dokonce ani moč. K vytvoření superléku však dojde, jakmile se tyto dvě přísady smísí. Volné radikály obsažené v moči začnou reagovat s antioxidanty uvnitř sněhu a vznikne tak neuvěřitelně léčivá směs, kterou se dá vyléčit takřka všechno.

Existuje spousta názorů, že už po jedné hrsti žlutého sněhu odejde cukrovka, demence, a dokonce i rakovina! Velmi pozitivní účinky byly pozorovány například i při léčbě Alzheimerovy choroby, a dokonce i u léčby ALS, na kterou moderní “medicína” nezná lék!

To všechno je navíc úplně zadarmo. Stačí se venku vyčůrat do sněhu, a pak ho sníst. Ať trpíte jakoukoliv chorobou, budete vyléčeni. To vám ale moderní medicína neřekne. Za prvé, protože léčba žlutým sněhem je zadarmo a nic nestojí. A za druhé, protože farmaceutické firmy nechtějí zdravé pacienty, resp. klienty! Farmaceutické firmy pouze obchodují s naším zdravím… Léčí, léčí, ale nikdy nevyléčí, protože ze zdravého pacienta by měly nulové zisky!

Logicky tedy, kdyby farmaceutické firmy dovolily, aby se mezi lidi dostala informace o tom, že nemusí chodit k doktorům, brát prášky, ani se nechávat očkovat, protože příroda je plná léků na úplně všechno, tak by tyhle firmy během několika dní zkrachovaly. A to samozřejmě nechtějí, proto nám lžou a vodí nás za nos. Aby s námi mohly obchodovat! I z toho důvodu vypouští farmalobby mezi lidi spoustu dezinformací, mezi které patří například i známé moudro: “Nejez žlutý sníh.” To je jedna z největších lží a dezinformací na světě. Pokud chcete být zdraví, jezte žlutý sníh, jezte ho co se jen do vás vejde!

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

4 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Andrej Bureš
Andrej Bureš
2 let před

Požadované účinky se pak minimálně zdvojnásobí, půjde-li o moč cizí!

Dr.QQ
Dr.QQ
2 let před

Opět nedůsledná práce zdejších “takyredaktorů” (bandyjednénevzdělané). Dokonce i tak triviální věc, jako je překlad z norské laponštiny (sámštiny) jim dělá neskonalé potíže. Jde o článek, který vyšel na jaře letošního roku (červenec 2017). Ole-Henrik Hjartøy v něm publikoval svoje zjištění, že s jeho zdravím to nebude tak špatné, protože se dokáže při močení do sněhu podepsat celým jménem.

ANOnymní Agronym
ANOnymní Agronym
2 let před

Lék bude účinější když si před požitím léku dáte řepkovou koblihu vyráběnou v chemické laboratoři Penam.

Walamus
Walamus
5 měsíců před

Není pravda, že moč nemá žádné léčivé účinky. Nechápu, okdkud se na seriózním webu vzala tahle dezinformace.

RSS
4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x