K americkým prezidentským volbám se přihlásil Islámský stát

11 Lis 2016

S šokující informací přišla dnes ráno zpravodajská agentura JPP, podle které se k americkým prezidentským volbám a zároveň největšímu teroristickému útoku v historii USA přihlásil Islámský stát.

JPP získala tyto informace přímo od zdroje uvnitř Islámského státu. IS se prý zasadil o to, že Američané v letošních prezidentských volbách vybírali z naprosto nejhorších kandidátů za celou svou historii. Volby nakonec skončily vítězstvím Donalda Trumpa. Podle odborníků se tak jedná o největší a nejhorší teroristický útok v historii Spojených států amerických.

„Letošní prezidentské volby v USA byly naprostá katastrofa. Bylo jedno, kdo vyhraje, oba kandidáti byli naprosto příšerní. Pokud má tyto volby opravdu na svědomí Islamský stát, tak se jedná o nejbrutálnější útok na občany USA v novodobé historii…“ prohlásil politolog, Steve McCain.

Mezitím napětí mezi občany USA stoupá. První stovky uprchlíků dorazily k hranicím s Kanadou, kde následně žádají o azyl. Ta další imigranty vítá.

„Všichni jsme potomci imigrantů. Jen zhruba 3 % Kanaďanů jsou potomky původních obyvatel, zbylých 97 % z nás má předky imigranty. Bylo by pošetilé, kdyby imigranti nadávali na imigranty a my nejsme takoví pitomci, jako Američani, my imigranty vítáme,“ oznámil kanadský premiér, Justin Trudeau.

Navzdory brutálním útokům v USA však evropané mohou zůstat klidní, alespoň zatím. Tajné služby však nevylučují teroristické útoky ani na území Evropské unie. Mezi nejreálnější teroristické hrozby podle odborníků patří například zvolení Marine Le Pen za prezidentku Francie nebo znovuzvolení Miloše Zemana v České republice.

5 comments

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..