K americkým prezidentským volbám se přihlásil Islámský stát

11 Lis 2016

S šokující informací přišla dnes ráno zpravodajská agentura JPP, podle které se k americkým prezidentským volbám a zároveň největšímu teroristickému útoku v historii USA přihlásil Islámský stát.

JPP získala tyto informace přímo od zdroje uvnitř Islámského státu. IS se prý zasadil o to, že Američané v letošních prezidentských volbách vybírali z naprosto nejhorších kandidátů za celou svou historii. Volby nakonec skončily vítězstvím Donalda Trumpa. Podle odborníků se tak jedná o největší a nejhorší teroristický útok v historii Spojených států amerických.

“Letošní prezidentské volby v USA byly naprostá katastrofa. Bylo jedno, kdo vyhraje, oba kandidáti byli naprosto příšerní. Pokud má tyto volby opravdu na svědomí Islamský stát, tak se jedná o nejbrutálnější útok na občany USA v novodobé historii…” prohlásil politolog, Steve McCain.

Mezitím napětí mezi občany USA stoupá. První stovky uprchlíků dorazily k hranicím s Kanadou, kde následně žádají o azyl. Ta další imigranty vítá.

“Všichni jsme potomci imigrantů. Jen zhruba 3 % Kanaďanů jsou potomky původních obyvatel, zbylých 97 % z nás má předky imigranty. Bylo by pošetilé, kdyby imigranti nadávali na imigranty a my nejsme takoví pitomci, jako Američani, my imigranty vítáme,” oznámil kanadský premiér, Justin Trudeau.

Navzdory brutálním útokům v USA však evropané mohou zůstat klidní, alespoň zatím. Tajné služby však nevylučují teroristické útoky ani na území Evropské unie. Mezi nejreálnější teroristické hrozby podle odborníků patří například zvolení Marine Le Pen za prezidentku Francie nebo znovuzvolení Miloše Zemana v České republice.

5
Komentujte

avatar
4 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
Roman SkalaoDr.QQVlkPavel Recent comment authors

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Pavel
Host
Pavel

nikdo vám nediktuje – ale toto je pěkná hovadina. To co jsem četl, to je výplod poliotiky EU, nekopírujte je a zamyslite se nad situací která tady kvůli utečenců vzniká.

o
Host
o

😀

Vlk
Host
Vlk

Tento článek je naprostý blábol 😀

Dr.QQ
Host
Dr.QQ

Rádio Jerevan potvrdilo, že původní Donald Trump byl zavražděn americkým komandem v Pákistánu. Vítěz posledních voleb presidenta v USA je vlastně Usama Ibn Laden (po několika plastikách) a po cvičeních v americkém způsobu života (alkohol, vepřové).

Roman Skala
Host

Prodam prasata a nakoupim podvazane ovce.

Reklama

RSS