Internetem se šíří smrtící řetězová zpráva, po jejím přečtení do roka zemřete

18 Srp 2016

Velice znepokojivá zpráva přišla z hlavního ředitelství internetu. Všechno totiž nasvědčuje tomu, že se internetem šíří smrtící řetězová zpráva, kterou když si přečtete, tak do roka zemřete.

“Apeluji na všechny uživatele internetu, aby si dávali pozor na velice zákeřnou řetězovou zprávu, údajně napsanou duchem malé holčičky jménem Samanta, který vás přesně do roka od přečtení této zprávy ve spánku usmrtí. Pokud se s touto zprávou setkáte, za žádných okolností jí nečtěte do konce!” napsal na svém Facebookovém profilu ředitel internetu Steve Taylor.

Jak říká Taylor, zpráva je dílem samotného podsvětí, konkrétně ducha malé Samanty, která v devíti letech zemřela při autonehodě. Pokud se k vám tato zpráva nějakým způsobem dostane, rozhodně ji nečtěte do konce, jinak budete mít velký problém – do roka zemřete. Existuje však způsob, jak ze sebe kletbu shodit a přežít. Stačí zprávu rozeslat alespoň patnácti lidem. V takovém případě jste zachráněni a duch vás ušetří.

Nejedná se zdaleka o první případ smrticí řetězové zprávy. Nedávno internetem kolovala takřka totožná zpráva, nicméně místo devítileté Samanty vraždil sedmiletý Damián. Ti starší z našich čtenářů si jistě pamatují dobu zhruba před deseti až patnácti lety, kdy českým internetem kolovaly stovky různých zabijáckých řetězáků.

Dnes už se naštěstí s těmito vražednými zprávami setkáváme jen zřídka. I přesto jsou ale na internetu kvanta textů, která mohou způsobit smrt – můžeme jmenovat například Facebookové statusy poslance Mgr. Volného nebo tweety Jirky Ovčáčka.

3
Komentujte

avatar
1 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
Kvido PražákDr.QQKamil Kotrnetz Recent comment authors

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Kamil Kotrnetz
Host
Kamil Kotrnetz

Naštěstí, pokud zprávu přečtete pozpátku v jednom ze zapomenutých jazyků, efekt se ruší.

Dr.QQ
Host
Dr.QQ

A obživnu?

Kvido Pražák
Host
Kvido Pražák

Vse nasvedcuje tomu, ze ano ale neni jiste zda o tom budes vedet nebo Ti prehodi pohlavi. Tak nebo tak, vsechno je jen Matrix, se probudte, pratele!

Reklama

RSS