Ponožky v sandálech zvyšují atraktivitu až o 90 %, zjistili vědci

16 Kvě 2019

Mnohými je nošení ponožek v sandálech označováno za buranský módní výstřelek, avšak ostravským vědcům se podařilo zjistit, že jsou to právě ponožky v sandálech, co dokáže zvýšit vaši atraktivitu až o 90 %!

Pohled na někoho, kdo má na sobě sandály a zároveň ponožky, podle vědců stimuluje erotogenní část mozku, která subjekt dělá v očích pozorovatele atraktivnější.

“Testy jsme prováděli na 600 subjektech. Polovina se oblékla jak burani, zatímco druhé polovině byla při pohledu na tu první měřena mozková aktivita. S vyjímkou dvou subjektů (nutno podotknout, že šlo o Pražáky), bylo jasně vidět narůstající vzrušení a stimuluace erotogenní části mozku,” tvrdí ostravský vědec Baník Baroš.

Efekt lze umocnit ledvinkou kolem pasu

Celý efekt lze podle výzkumu ještě umocnit, pokud si kolem pasu připnete ledvinku. Vznikne takzvaný “Efekt českého turisty”, který z člověka udělá neuvěřitelného svůdníka.

“Je to zvláštní, ale nejenže ledvinka v kombinaci s ponožkami v sandálech udělá člověka fyzicky přitažlivějšího, ale dokonce nějakým způsobem ovlivní i jeho mozek, díky čemuž se komunikační a balící dovednosti takového člověka zlepší až o 71 %,” dodává Baroš.

Verdikt je tedy jasný. Pokud jste svobodní a chcete v létě uspět u žen, potažmo mužů (efekt působí na obě pohlaví, pozn. redakce), sandále, ponožky a ledvinka, vám budou úspěšnými pomocníky!

2
Komentujte

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Tukandebile Recent comment authors

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
debile
Host
debile

miluju tě

Tukan
Host
Tukan

Komu páchne konečník,
Není dobrý společník!

Reklama

RSS