GTA 5 vyjde v příštím roce na 5G čipy z vakcín proti koronaviru

28 Čvc 2021

Populární hra GTA 5 vyjde v příštím roce na další platformu. Tentokrát si ji bude moci zahrát každý, kdo v sobě má 5G čip z vakcíny proti onemocnění COVID-19.

Satirické akční openworld RPG GTA 5 proniklo od svého vydání na velké portfolio platforem. Od PS3 až po PS5. 5G čip pak bude už 8. platformou, kde tato hra půjde hrát. Hraní na čipu navíc bude naprosto revoluční.

„5G čip je ve skutečnosti velice úzce propojen s mozkem. Obrazy z hry se vám při hraní promítají přímo do hlavy, díky čemuž lze do hry zakomponovat prvky virtuální reality. GTA 5 na 5G čipu tak bude tou nejlepší a nejhezčí verzí hry,“ stojí v prohlášení společnosti Rockstar.

Pomalu se tak ukazuje, že čipy ve vakcínách ve skutečnosti nemají fungovat ke sledování a ovládání lidstva, ostatně od toho již elity mají mobilní telefony, sociální sítě a televizi. Pravým úkolem čipů je vytvořit další kanál, přes který mohou lidem korporace prodávat svoje produkty a vnucovat svoji reklamu.

„5G čipy kromě hraní her a přehrávaní filmů budou lidem promítat v průběhu dne reklamy. Tyto reklamy navíc budou vycházet z aktuálních myšlenek a potřeb lidí, jelikož má čip přístup do mozku a k myšlenkám lidí. Pokud třeba půjdete v obchodě k pokladně a nebudete mít v košíku toaletní papír, který vám doma dochází, čip vám to připomene a donutí vás si ho koupit, a pokud odmítnete, dostanete elektrický šok. Korporace si od tohoto slibují až 250% roční nárůst tržeb,“ tvrdí náš tajný zdroj.

Čip navíc dokáže podprahově manipulovat s vaší myslí. Podle našich informací si již hnutí ANO zaplatilo spot, který v průběhu dne bude lidem na zlomek vteřiny promítat obraz Andreje Babiše v plavkách, jak krmí hladové tuleně (nebo Schillerovou, nedokázali jsme to rozpoznat). Díky tomu si lidé premiéra podprahově zafixují jako sexy a hodného muže, co má rád zvířata.

Libí se ti naše práce? Pomoct nám s naší tvorbou můžeš malým příspěvkem na kávu.