Goauldské zakňaktely obsahují malé 5G vysílače. Za 5G sítěmi mohou stát Goauldi!

24 Kvě 2020

Legendární goauldskou zbraň zakňaktel zná téměř každý. Málokdo ale ví, jak tato zbraň funguje. Jak ale prozradila skupina vědců z Univerzity Cheyenne Mountain v Coloradu, střely ze zakňaktelu jsou ve skutečnosti koncentrovaným 5G zářením.

Podle Jack O’Neill, který věnoval studiu goauldských zbraní 20 let svého života, se v hlavni zakňaktelu nachází 5G nano-vysílač, který je schopný vystřelit koncentrované 5G záření. Toto záření je pouze o něco silnější než záření, které produkuje standardní 5G vysílač. Zatímco zakňaktel vyšle paprsek o síle 32 omnigel, klasický 5G vysílač vysílá signál o síle 20 omnigel.

“Paprsek ze zakňaktelu je jen o něco silnější, přesto vás po jednom zásahu omráčí, po druhém zabije, a po třetím rozloží. Navíc je potvrzeno, že pokud vás někdo omráčí výstřelem mezi nohy, udělá z vás gaye. 5G je ve skutečnosti goauldská technologie… Opravdu chceme, aby něco takového na nás vyzařovalo 24 hodin denně?” tvrdí Jack O’Neill z Univerzity Cheyenne Mountain v Coloradu.

Stojí za 5G sítěmi Goauldi?

Podle O’Neilla je velice zvláštní, že i přesto, že 5G sítě mohou být pro člověka smrtelné, jsou stále prosazovány a přechod na ně nebyl zrušen. Mohlo by za tím stát něco jiného?

“Podle mého názoru ovládají pozemské vlády Goauldi. Jak jinak si vysvětlíte, že země po celém světě nyní stavějí nové sítě, které fungují na goauldské technologii, a naprosto ignorují možné smrtící účinky? Jde o zcela zřejmou snahu nás totálně zotročit Goauldy, nebo z nás minimálně udělat gaye! Viděli jste někdy hvězdnou bránu? Ta zcela jasná homosexuální atmosféra mezi Goualdy bije do očí!” dodává Jack O’Neill.

Pokud v České republice nevystoupí více hrdinných a vzdělaných politiků z davu a nepokusí se 5G zastavit (jako například politici v Jeseníku), spustí na některých místech v České republcie 5G sítě už letos. Lidi, otevřete oči!

Článek je satirický a nezakládá se na pravdě (ale mohl by).
Máš rád naši tvorbu? Podpoř nás na Patreonu a získej exkluzivní výhody!
Become a Patron!

2 komentáře
  1. Už sa neviem dočkať 6G. Sľubujú, že kukuricu na pukance pri tejto technológii stačí vyložiť na parapetu. Ideálne na vnútornú parapetu a otvoriť okná. Na vonkajšiu sa to podľa štúdií vedcov z Roskosmos neodporúča, nakoľko padajúce chemtrails môžu pozmeniť chuť a nepomáha ani zapíjanie Savom. Ale na 5G som už pripravený a vonkajšie omietky som potrel horčicou, ktorá zabraňuje aj prenikaniu vesmírneho žiarenia, vrátane mimozemského bombardovania neutrónovými zbraňami. Ale toto platí len pri Kremžskej horčici. Dijónska vraj neobsahuje také množstvo nanobiomagnetov.

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

RSS