Častým nošením roušek mohou lidé „zmizet“ a zbyde po nich pouze rouška na chodníku

27 Zář 2020

S velmi znepokojivou informací přišli někteří vědci, podle kterých mají roušky jednu doslova smrtící vlastnost. Při častém nošení nás totiž mohou „pozřít“.

Stalo se vám někdy, že jste šli po ulici a viděli na zemi ležet roušku? Podle studie za tím není to, že jsou lidi dobytci a odhazují roušky na chodník, ale ve skutečnosti za to může fakt, že při častém nošení roušky může člověk prostě z čista jasna zmizet a zbyde po něm pouze rouška.

„Nejedná se o jen tak nějaký výstřel do tmy. Existují znepokojivé kamerové záznamy, na kterých lidi prostě zmizeli a zbyla po nich jen rouška na zemi,“ tvrdí Alex Moron, přední vědec pro výzkum nošení roušek.

Podle Morona ale nemusí být zmizení nutně smrtící dezintegrací. Ve skutečnosti se oběti roušek možná pouze přenesly do jiné dimenze.

„Ihned potom, co jsme dostali podezření na tuto šokující skutečnost, jsme započali studii. 1000 dobrovolníků jsme vybavili sledovacím čipem a nechali je nosit roušky. Čip z jedinců, kteří zmizeli, začal vysílat zvláštní kvantové vlny. Nedokázali jsme už vysledovat přesnou lokaci, ale podle našeho výzkumu se minimálně čip nachází někde ve čtvrté dimenzi,“ tvrdí dále Moron.

Roušky údajně generují teleportační čakry

Podle důkladného výzkumu, který Moronův tým o tomto fenoménu provedl, by za mizením lidí mohly ve skutečnosti stát tzv. „teleportační čakry“, které vznikají při dlouhodobém nošení roušky.

„O teoretické existenci teleportačních čaker jsme věděli, ale to, co se teď děje, jen potvrzuje, že jejich existence už není jen teoretická. Zdá se, že vysoká koncetrace oxidu uhličitého, bakterií zachycených v roušce, a případných koronavirových kapének, vytváří právě teleportační čakry, které nositele přenesou do čtvrté dimenze mimo náš časoprostor. Vše, co po něm pak zbyde, je rouška, která spadne na chodník, a ostatní ji pokládají za odpad,“ vysvětluje Moron.

Mějte se tedy na pozoru před tím, abyste nezmizeli někam mimo náš svět. Nejúčinnějším způsobem, jak tomu předejít, je vystrčit z roušky nos, podobně jako muži mohou vystrčit penis z poklopce. Nedojde pak k tak vysoké koncentraci oxidu uhličitého a teleportační čakry tedy nebudou moci vzniknout.

Nemusí se však nutně jednat pouze o negativní efekt. Díky důkladnějšímu výzkumu celého jevu bychom v dohledné době mohli vynalézt první funkční teleport, s jehož pomocí bychom mohli cestovat na dlouhé vzdálenosti během několika sekund. O něco podobného se pokoušeli už ruští vědci, kteří jsou blízko k vytvoření vodkou poháněného teleportu.

Libí se ti naše práce? Pomoct nám s naší tvorbou můžeš malým příspěvkem na kávu.