EU v tichosti nahradila českou kávu arabicou. Jde o další krok v islamizaci České republiky!

15 Čvn 2019

Všimli jste si, že z pultu českých obchodů úplně zmizela česká káva a byla zcela nahrazena tzv. arabicou, která se získává z plodů kávovníku arabského? Takto se stalo na základě nové vyhlášky, kterou tajně schválila EU a která je dalším krokem k islamizaci Evropy.

Nahrazení tradiční české kávy arabicou je další hřebík do rakve tradičních českých hodnot. Arabská káva je na rozdíl od té české méně chutná a vzniká na ní silnější závislost. Navíc méně stimuluje a způsobuje bludy.

„Jde o méně kvalitní kávu, to ano. Hlavním problémem je ale to, že arabica způsobuje bludy. Například známý řetězec Starbucks používá arabicu už dlouhá léta. Proč myslíte, že do Starbcuks chodí ze 100 % kavárenští povaleči a levicový sluníčkáři? Protože právě arabica z nich dělá to, čím jsou – nutí je věřit bludům o fungujícím multikulturalismu a o tom, že islám je náboženství mírů. Slušní Češi do Starbucks nechodí, a když náhodou ano, stanou se tam z nich sluníčkáři,“ tvrdí uznávaný český kávolog Douwe Egberts.

EU z nás chce pomocí arabicy udělat sluníčkáře

Není tedy pochyb o tom, proč se EU k zákazu prodeje lokální kávy a jejímu nahrazení arabicou uchýlila. Jde o zatím největší krok v islamizaci České republiky. Nic netušící obyvatelstvo bude nevědomky pít arabskou kávu a během pár měsíců se z nich vlivem halucinogenů v arabice stanou sluníčkáři a zastánci LGTB.

„Podle našich studií, se díky tomuto stane až 80 % Čechů sluníčkáři a buzeranty do přibližně 6 měsíců. Zhruba 20 % pravidelných pijanů kávy bude vůči účinkům arabicy rezistentní – ti si jako jediní zachovají rozum a vstoupí do SPD,“ dodává Egberts.

Některé zdroje dokonce tvrdí, že je to právě kávovník arabský, které stojí za vznikem islámu. Prorok Mohamed údajně během psaní koránu vypil doslova hektolitry arabicy, která v něm vyvolávala silné halucinace a probouzela agresivitu a touhu souložit s 6 letou Aišou. Jelikož kávě holdují i ostatní obyvatelé arabského poloostrova, kde se jiná káva než arabica nepije, brzy se podobné touhy rozšířili i mezi ně. S dopsáním Koránu a jeho popularizací mezi arabicou zhypnotizovanými lidmi pak vznikl Islám.

Důrazně vás tedy vyzýváme – přestaňte pít jakoukoliv jinou kávu než tu, kterou si sami vypěstujete! Nenechte si tento zločin proti zdravému rozumu a slušnému češství líbit! Dejte si raději tradičního českého turka! Oh…

Libí se ti naše práce? Pomoct nám s naší tvorbou můžeš malým příspěvkem na kávu.

21 comments
    1. A co teprve arabská ropa! nebo plyn a nekvalitní ropa z Ruska! Svět nás ničí, utlačuje! My jsme ten vyvolený národ a MY bychom měli vzít vládu nad celým světem do našich rukou! A nenechat si diktovat od ostatních! My musíme ovládnout svět a NAŠE národnost je vyvolená!

  1. Kdyby šlo jen o kávu! Horší je to, že plíživá islamizace míří už i na nejmladší generaci. Začátkem měsíce byl v našem městě dětský den. Jako lákadlo byl vedle několika soutěží či ukázek práce hasičů inzerován itzv. „skákací hrad“. Jenže když se člověk na tu atrakci podívá, hned ho něco zarazí: jakýpak hrad? Odkdy má hrad v rozích minarety?

    Kdepak skákací hrad! Skákací mešita to byla!

    Tím, že tu a tam nějaké to děcko při skákání upadne, si vlastně nacvičuje pozici během muslimské modlitby. K dokonalosti tomu chybí jen to, že při takovém nácviku modlitby není zaručeno zachování kibly, tj. směru tváře takto se modlícího dítěte k Mekce. Ale to jistě spraví další nácvik. Máme se tudíž na co těšit.

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..