Čeští vědci vynalezli způsob, jak vyléčit rakovinu pomocí plastových víček z PET lahví

14 Kvě 2019

Jestli mají vážně nemocné české děti něčeho opravdu dostatek, tak jsou to plastová víčka z PET lahví. O to více průlomový je objev český vědců z Frýdku-Místku, kteří vynalezli revoluční metodu, pomocí které jsou schopni vyléčit rakovinu právě pomocí plastových víček.

Nový způsob léčby rakoviny, který se řadí spíše do odvětví alteranitvní medicíny, využívá kvantovou vlnu v kombinaci s léčivým otiskem plastových víček. Ve výsledku dokáže vyléčit pacienta i z pokročilé fáze rakoviny během několika dní.

„Plastová víčka mají unikátní léčivý otisk, což je důvod, proč jsou sbírána pro nemocné děti na celém území České republiky. Nevíme přesně, jak tento otisk u víček vzniká, nicméně lze v kombinaci s kvantovou fyzikou využít k léčbě rakoviny,“ tvrdí vedoucí celého projektu Adam Zvon.

Vědcům z Frýdku-Místku se podařilo vytvořit kvantový naquahdahový generátor, který umocňuje léčivé otisky plastových víček.

„Náš generátor používá jako palivo plastová víčka, která pomocí studené fúze generují silné kvantové vlny. Ty jsou vysílány na pacienta a s účinnosti 99,9 % léčí rakovinu, a to i v pokročilých stádiích,“ dodává Zvon.

Otázkou ale zůstává, jestli se někdy zveřejnění generátoru dočkáme. Farmaceutické firmy by díky nové metodě léčby rakoviny přišly o miliardy dolarů ročně, protože se jedná o velice levnou alternativu neúčinné chemoterapie. Vědcům se totiž podařilo generátor sestrojit jen za pomoci v domácnosti běžně dostupných materiálů a nářadí (vyjma mimozemského materiálu naqadahu, který by ale díky projektu Hvězdné brány mohl být běžně dostupný v horizontu několika let, pozn. redakce). Víčka navíc v České republice vybírá každá druhá základní a střední škola. Stroj na léčbu rakoviny by tak mohl sestrojit v podstatě každý domácí kutil téměř zadarmo.

Aktualizace: S celým týmem vědců spadlo letadlo. Náhoda? Nemyslíme si.

1 comments

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..