Českou republiku pustoší autismus. Ve většině velkých měst není kde zaparkovat

01 Lis 2017

Podle nových průzkumů zažívá Česká republika nejvyšší míru autismu v historii. Názor odborníků je takový, že ve velkých městech kvůli vysokému počtu aut stále větší problém pohodlně a rychle zaparkovat.

Ve městech jako Praha nebo Hradec Králové je již situace velmi kritická. Všude jsou samá auta a parkování je čím dál složitější.

„Když jedu večer z práce, tak někdy kroužím kolem sídliště i hodinu, protože nikde není volné parkovací místo. Všude je plno aut… Kde se tam sakra berou? Zrovna nedávno jsem jezdil skoro hodinu a půl, než jsem našel volné místo, které bylo přes kilometr daleko od mého bytu,“ tvrdí rozhořčený občan Hradce Králové.

Mohou za rostoucí míru autismu očkování?

Zcela nepochybně! Alespoň to tvrdí námi oslovení odborníci. Je to právě očkování, kvůli kterému se lidé dožívají stále většího věku. Za sto let se průměrná délka života prodloužila více než dvojnásobně! I kvůli tomu roste počet obyvatel České republiky. Každý druhý člověk přitom vlastní vůz.

„Na autismus má vliv více faktorů. Krom rostoucích mezd a klesajících cen automobilů, je to také očkování, které lide prodlužuje život tím, že je chrání před jinak smrtelnými chorobami. Každý druhý občan vlastní mobilní automobil a toto číslo dále roste. A i díky očkování jsou lidé často vitální i v pokročilém důchodovém věku, ve kterém stále vlastní automobil. Výsledek je takový, že máme více aut než parkovacích míst, tedy autismus,“ sdělil naší redakci Radovan Chorý, český expert na autismus.

Podle jedné studie zabralo před 50 lety parkování v centru Prahy maximálně 5 minut. V současné době je to činnost i na dvě hodiny. Parkovací místa se stala tak nedostatkový zbožím, že za ně na spoustě míst musíme dokonce platit.

A jak proti tomuto vážnému problému bojovat? Jednou z možností je postavit nová parkoviště. Lepší možností je ale zrušit očkování. Lidé začnou být nemocní, ve společnosti se začnou šířit choroby, které byly takřka vymýcené, průměrný věk se razantně sníží a spousta dětí zemře pár měsíců, či let po narození. To všechno způsobí zdravotní i ekonomickou krizi. Ve zkratce se zamezí dalšímu rychlému narůstání populace. Vlivem častých epidemií se zhorší i ekonomická situace občanů a dožít se 70 let bude vzácnost. Zákonitě tak klesne počet řidičů a automobilů, a tedy i míra autismu. Poté budeme moci opět parkovat v klidu a bez starostí.

Libí se ti naše práce? Pomoct nám s naší tvorbou můžeš malým příspěvkem na kávu.

4 comments
  1. S autismem lze žít. Není to pravda moc pohodlné, ale jde to. Daleko víc nás ohrožují mozkové prádelny. Pravda, každá používá jinou aviváž, ale je to jen zdání jinakosti. Vyzývám tímto všechny příznivce vlastních myšlenek originálních barev, tvarů a vůní: BOJKOTUJTE MOZKOVÉ PRÁDELNY, ČISTÍRNY A MYČKY. Ponechte si svoje originální šmouhy.

  2. Celý článek je nesmysl. Aut je tolik, protože jsme zaostalá země, která je pod vlivem západního zla. Auta pak v nestřežených chvílích kopulují a množí se. Ve vyspělých zemích jako je KLDR nebo Rusko používají tzv. automobilovou antikoncepci, a žádná zbytečná páchnoucí auta se jim tam nerodí, auto tam nemá nikdo!

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..