Ceny bytů stále rostou. Může za to spiknutí svobodných zedníků?

04 Lis 2017

Pro Čechy je čím dál těžší zařídit si bydlení ve vlastním, jelikož ceny nemovitostí stále rostou. Rozhodně se ale nejedná o náhodu, nebo neviditelnou ruku trhu. Podle některých teoretiků je totiž na vině spiknutí svobodných zedníků.

„Bydlení je rok od roku stále nákladnější. Krom cen nemovitostí rostou i nájmy. Mnoho lidí za tím vidí tzv. neviditelnou ruku trhu, ale podle mě tomu tak není. Jsem si téměř jist, že za vším stojí hnutí svobodných zedníků!“ píše na svém blogu konspirační teoretik Karel.

Podle Karla jde svobodným zedníkům o moc a peníze. Lidé jsou naprosto závislí na tom, aby měli kde bydlet, jinak se z nich totiž stávají bezdomovci. Dá se tak říct, že svobodní zedníci mají moc nad každým z nás. Ruku v ruce s mocí jdou i peníze. A právě kvůli penězům svobodní zedníci zcela záměrně šíří mezi lidmi lež o tom, že Česká republika trpí nedostatkem bytů a vlivem této lži rostou ceny rezidenčních nemovitostí.

Hlavním motivem této dezinformace je to, že svobodní zedníci chtějí vysát české občany o miliardy korun. Ceny bytů překročily přijatelnou hranici a je jen otázkou času, než na to společnost zareaguje a odstartuje masivní výstavbu nových bytů. A kdo na tom vydělá obrovské peníze? Ano, svobodní zedníci!

„Svobodní zedníci záměrně šíří lži a dezinformace o tom, že v České republice máme nedostatek bytů, aby donutili státní i soukromé subjekty k výstavbě nových bytů a domů a pořádně si tak namastili kapsu! Stále menší procento Čechů si může dovolit koupit vlastní byt. Pro mnoho lidí je složité platit měsíčně nájem a dřív nebo později v reakci na to vyroste po celém území ČR obrovské množství nových rezidenčních nemovitostí. Otevřete oči!“ píše dále Karel.

Přijde vám to jako šílená konspirace? Možná se budete divit, ale je velmi dobře podložena. Jak totiž Karel na konci svého článku zmiňuje, tak: „Toto je přeci veřejně známe.“ A když je to veřejně známé, tak to přeci musí být pravda.

4 comments
 1. Naprosto souhlasím. Zedníci a svobodní. Ženatí se drží doma, blízko kastrolu. Nepředpokládá se totiž, že by zedník mohl být i zdatný kuchař.
  Ale podívejme se na celý problém z jazykového hlediska. Člověk se snadno dovtípí, že například „zlovolnost“ je dílem člověka se zlou vůlí. Stejně tak „škodolibost“ zase potřebuje člověka, kterému se líbí páchat drobné škody svému okolí. A co tedy „nemovitost“? Co je to NEMO? Není mnoho jazyků, kde by existovalo slovo NEMO. Uvedu všechny zjištěné a relevantní výsledky. NEMO = :
  S tím …. jihoafrické jazyky (například Zulu)
  Žádný .. latina
  vyhledávání …jazyky jižního Tichomoří (například maorština)
  růst … Urdština
  nikdo .. jazyky založené na staré galštině (esperanto, irština, velština)
  Co nám z toho nakonec plyne?
  … Nikdo s tím Žádným Vyhledává Růst ..
  = Utajené osoby vyhledávají růst (cen).

 2. S tou lží o nedostatku bytů jsem se setkal nedávno. Pořád mi tvrdili, že když už něco je, tak je to strašně drahé a že stejně nic není. Přitom jsem se nedávno díval do nabídek a zjistil jsem, že třeba v Osoblaze nebo v Litvínově je bytů spousta a dají se koupit za pár šupů. A třeba v obci Rovná si můžete koupit za pár šupů celý 8patrový panelák a ještě budou místní šťastní, když ho koupíte. Tak nevím, proč nás krmí nějakými nemysly o nedostatku bytů. To fakt musí být spiknutí!

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..