Američtí vědci potvrdili, že řidiči, kteří schválně pískají pneumatikami v podzemních garážích, jsou debilové

17 Čvc 2019

Nová studie amerických vědců potvrzuje to, co si většina lidí myslí už dávno. A to sice to, že řidiči, kteří schválně pískají pneumatikami v podzemních garážích, aby vypadali drsně, jsou debilové.

Studie probíhala celý rok a zahrnovala 5 000 testovaných subjektů, kteří pravidelně při jízdě v podzemních garážích schválně pískají pneumatikami v domění, že jsou pro ostatní lidi za borce. Naprostá většina z nich byla podle amerických vědců debilní.

„Honí si ego tím, že schválně jezdí jako prasata v podzemích garážích v obchodních domech, kde je velké riziko toho, že se jim pod koly ocitne chodec, či dokonce dítě. Často navíc jezdí ve starých plečkách, se kterými rozhodně jako borci nevypadají. Většina kolemjdoucích je při pískání pneumatikami a jejich prasácké jízdě ve skutečnosti nemá za borce, ale za debily, kterými doopravdy vážně jsou. Oni si ale myslí opak, protože jsou fakt debilní,“ stojí ve studii publikované americkými vědci.

Debilové jsou i tzv. trubci, kteří neustále troubí, i když je to v danou chvíli úplně k ničemu

Studie zároveň odhaluje, že debilové jsou i tzv. trubci. To jsou řidiči, kteří nadměrně troubí i v situacích, kdy to není na místě a je to vlastně úplně k ničemu.

„Pokud stojíte v nehybné koloně, nemá cenu troubit. Jsou ale řidiči, kteří i tak troubí. Ti samí řidiči troubí i například na křižovatce, když auto před nimi ještě 0,2 sekundy po rozsvícení zelené barvy na semaforu stále stojí, protože se řidič v něm ještě nestačil rozjet. I tito neustále troubící řidiči jsou debilové,“ stojí dále ve studii.

Jak tak zjistila studie, řidičů debilů jezdí na celém světě hodně. Avšak ti, kteří mají potřebu na sebe ještě takhle upozorňovat, patří mezi jedny z nejhorších a nejotravnějších.

A věděli jste, že řidiči debilové patří podle americkým vědců shodou okolností mezi ty lidi, kteří myslí prdelí? A přesně o těch pojednává článek, který najdete zde.

Libí se ti naše práce? Pomoct nám s naší tvorbou můžeš malým příspěvkem na kávu.

5 comments

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..