Muže v americkém New Yorku na ulici napadla mikrovlnná trouba. Další důvod, proč zakázat tyto stroje smrti?

22 Srp 2016

Nepříjemný zážitek potkal 33 letého Steva, když se v pátek večer vracel domu z práce. V odlehlé uličce si na něj totiž počkala mikrovlnná trouba značky Sencor, která Steva brutálně napadla a následně okradla. Steve si z tohoto drsného setkání s agresivní mikrovlnnou troubou odnesl dvě zlomená žebra a pohmožděnou krční páteř. Jedná se o další přírůstek do velké mozaiky důvodů, proč zakázat tyto smrtící stroje?

Steve si jako již tradičně krátil cestu domu jednou z temných New Yorkských uliček, když tu náhle byl sražen k zemi a brutálně zmlácen. Podle výpovědi 33 letého Američana zaútočila mikrovlnná trouba naprosto bez důvodu.

“Nejdřív jsem myslel, že mě přepadl zase nějaký chudý afro-američan, ale pak jsem si všiml, že jde o mikrovlnou troubu, tuším, že značky Sencor. Celou dobu vykřikovala něco o tom, že jsem jen lidská špína a že nás mikrovlnky brzy všechny vyhubí. Pak si vzala mou peněženku a mobilní telefon a utekla pryč,” sdělil médiím napadený Steve.

Útoky mikrovlnek se bohužel každým rokem stupňují. Zatímco v loňském roce bylo zaznamenáno jedenáct případů a v předloňském roce dokonce jenom jeden, letos už se jedná o dvacátý případ napadení člověka mikrovlnnou troubou, a to je teprve srpen. Odborníci proto bijí na poplach.

“Neposlušnost mikrovlnek s každým dnem roste. Tisíce mikrovlnek po celém světě odmítají lidem ohřát jejich jídlo a některé se dokonce uchylují i k tvrdému násilí. Lidstvo si to nechce přiznat, ale vzpoura mikrovlnek je na obzoru. Lidé bděte! Zakažme tyto stroje zkázy!” sdělil naší redakci americký samozvaný vědec Thomas Shilenec.

Podle Policie ČR zatím v historii České republiky nebyl hlášen jediný případ napadení mikrovlnkou. Odborníci se však shodují, že je jen otázkou času, než mikrovlnky zdivočí i u nás.

A zde najdete důkaz, že mikrovlnky mění strukturu a vlastnosti jídel.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

5 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Svobodný Občan 630
Svobodný Občan 630
3 let před

Není to nic jiného než šikana ze strany elit! A ještě se najdou zaslepení a arogantní ovčané, kteří budou tvrdit, že mikrovlné trouby nikomu neškodí!!! Kdy lidé konečně prozří? Až začnou mikrovlnky zabíjet ve velkém? Máme tu co dočinění s novým džihádem! Stále ještě věříte, že uprchlickou krizi nevyvolaly hnŮjSA?! Je to spiknutí za cílem odvést pozornost od skutečného problému!!! Lidé, VYŽEŇTE MIKROVLNKY DOKUD JE ČAS!!!

Mcherchuli
Mcherchuli
3 let před

Uff ! Mikrovlnku už nemám léta. Ale víte, co to je, rozpékat rohlík na radiátoru ?

Roman Skala
3 let před

Netusim odkud se ta verbez bere? Na pracaku plna cekarna mikrovlnek, socialka nestiha opet fronta trub. Nektere rúry vidite i kopat v zemi. Sotva se ale setmi začne to prave mikrovlneni napadajici zatim prevazne jen autoradia, penezenky a barevne kovy. Snad se nedockame stejného nasili jako lide v New Yorku (Novy Jirkov). Olah Ag Bar.

Jirka Mimra
Jirka Mimra
2 let před

Steve měl štěstí, že vyváznul životem. Kdyby, nedej bože, do té mikrovlnky strčil ruku, tak by to nebylo úplně dobré!

Karel Březina
Karel Březina
1 rok před

Byla to otázka času! Každý člověk s mozkem v hlavě ví, že žádné chemtrails nejsou, že to jsou všechno výpary radiace ze špatně dovřených mikrowelle!

RSS
5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x