Krutá zima v USA: Američané odsávají z Evropy zimu, aby v ní vytvořili přirozené podmínky pro uprchlíky

05 Led 2018

Je začátek ledna a na teploměrech máme teploty okolo 10 stupňů Celsia. Někdo to přisuzuje globálnímu oteplování. Podle námi dotázaných odborníků ale jde ve skutečnosti o dílo USA a jejich HAARPu.
„Pomocí zařízení HAARP odsávají Američané z Evropy zimu a tvoří tak přirozené podmínky pro uprchlíky, kteří jsou zvyklí na teplo. Odsátá zima pak putuje ionosférou až do USA. V důsledku toho máme tedy v Evropě nezvyklé horko, zatímco v USA je jedna z nejkrutějších zim v historii,“ řekl pro AZ247 český expert na americké konspirace Radim Stoklas.

Podle Stoklase funguje HAARP jako obří kvantový vysavač, který saje ještě nezhmotněné částice zimy a sněhu (tzv. teoretickou zimní energii) a přenáší je napříč ionosférou až do USA, kde se přidají k již existujícím částicím zimy a společně se poté zhmotní. Následkem je pak krutá zima, která udeřila na USA. Je tedy uměle vyvolaná, resp. odsátá z Evropy.

Nejde o první pokus o oteplení Evropy. Jak víme, Evropská unie chce na povel Sorose vytvořit z Evropy islámský kontinent a vymýtit její původní bílé obyvatele. Aby se ale v Evropě muslimské populaci dařilo, je nutné vytvořit pro ni přirozené podmínky. Proto se o ohřátí Evropy pokoušela v létě i EU. I díky tomu dosahovaly teploty až 40 stupňů Celsia. EU se tehdy podařilo vytvořit pro uprchlíky jejich přirozené prostředí, avšak aby zde takové prostředí panovalo i v zimě, musela již EU požádat o pomoc USA.

USA samozřejmě s tímto souhlasily. Jak jsme totiž již dříve psali, v USA má velký vliv tzv. hasičské lobby, které sprostě obchoduje s naším bezpečím. Takto silná zima tomuto lobby hraje do karet, protože škod k odstranění po ní bude spousta. Ruku v ruce s hasičským lobby jde lobby farmaceutické, a tak zatímco hasičské lobby vydělává miliardy na odstraňování škod, farmaceutické lobby vydělává miliardy na léčení omrzlin. A všechno to samozřejmě zaplatí americký daňový poplatník.

Jako všem nekalým praktikám, které na nás elity zkouší, lze i těmto jednoduše zabránit. Účinky HAARPu můžeme jednoduše neutralizovat pomocí octu. Pokud tedy chcete pravou a nefalšovanou zimu a zároveň nechcete podporovat EU a spiknutí hasičského a farmaceutického lobby, nalijte si do rozprašovače jablečný ocet a práškujte jak o život.
RELATED POST