Zeman se utrhl ze řetězu: Při besedě na základní škole označil děti za adolescentní zm*dy a pomočil tabuli

17 Říj 2018

Další výstup má za sebou prezident Zeman. Při dnešní besedě na základní škole v Liberci označil děti ze 6. třídy za adolescentní zm*dy a při odchodu ze třídy pomočil tabuli.

Celý konflikt začal poté, co se jeden ze žáků zeptal, proč se prezident chová jako hulvát. Zemana tento dotaz rozčílil: „Drž hubu, ty k*ndo malá!“ odpověděl prezident na otázku. Podle prezidentova mluvčího Jiřího Ovčáčka je takovéto chování nepřípustné.

„Nechápu, jak si ten malý fašistický spratek mohl vůbec něco takového dovolit. Může být rád, že je pan prezident natolik slušný, že ho rovnou na místě předevšemi nestřískal,“ napsal Jiří Ovčáček na svém Twitteru.

Prezident dále označil celou třídu za adolescentní zm*dy a nařknul děti z vlastizrady. Podle Jiřího Ovčáčka byly děti placeny Georgem Sorosem.

„Není pochyb o tom, že tyto děti byly zaplaceny Georgem Sorosem. Jde o další ukázku toho, jak hluboko je až pražská kavárna ochotna klesnou,“ dodává Ovčáček.

Jakmile Zeman urazil všechny děti, na protest za pomoci svojí ochranky vstal, pomočil tabuli a odešel. Dle Jiřího Ovčáčka se už prezident do této školy nikdy nevrátí.

5 comments

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..