Zeman se utrhl ze řetězu: Při besedě na základní škole označil děti za adolescentní zm*dy a pomočil tabuli

17 Říj 2018

Další výstup má za sebou prezident Zeman. Při dnešní besedě na základní škole v Liberci označil děti ze 6. třídy za adolescentní zm*dy a při odchodu ze třídy pomočil tabuli.

Celý konflikt začal poté, co se jeden ze žáků zeptal, proč se prezident chová jako hulvát. Zemana tento dotaz rozčílil: “Drž hubu, ty k*ndo malá!” odpověděl prezident na otázku. Podle prezidentova mluvčího Jiřího Ovčáčka je takovéto chování nepřípustné.

“Nechápu, jak si ten malý fašistický spratek mohl vůbec něco takového dovolit. Může být rád, že je pan prezident natolik slušný, že ho rovnou na místě předevšemi nestřískal,” napsal Jiří Ovčáček na svém Twitteru.

Prezident dále označil celou třídu za adolescentní zm*dy a nařknul děti z vlastizrady. Podle Jiřího Ovčáčka byly děti placeny Georgem Sorosem.

“Není pochyb o tom, že tyto děti byly zaplaceny Georgem Sorosem. Jde o další ukázku toho, jak hluboko je až pražská kavárna ochotna klesnou,” dodává Ovčáček.

Jakmile Zeman urazil všechny děti, na protest za pomoci svojí ochranky vstal, pomočil tabuli a odešel. Dle Jiřího Ovčáčka se už prezident do této školy nikdy nevrátí.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

5 Komentáře
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Jejna jej
Jejna jej
1 rok před

Taky se někdy utrhnu z řetězu: http://bit.ly/2AfrSJW Ale poslední dobou už jen sporadicky a rozhodně bez vulgarit A i když je pravda, že to má za pár tak nikdy neví zda mezi těmi z**** nesedí Quarda se svou trochou do Božího mlýna. 😀

Natalie
Natalie
1 rok před

Strašně moc jsem se pro čtení nasmala 😂😂👏👏👏 boží.

Eva
Eva
1 rok před

Blbost,je to sice blbec,ale až takový ne

Mrkev
Mrkev
1 rok před

Realita!

Moje jméno
Moje jméno
1 rok před

Děkuji za skvělý článek.
V tomto případě si ale člověk musí říkat, jestli by se něco takového opravdu stát nemohlo.

RSS
5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x